Kuyumcu-Döviz-Otel bilgilendirme panosu %100 çalışıyor.

karadost

Üye
Merhabalar,
Kuyumcularda, dövizcilerde ve birçok yerde görmüş olduğunuz bilgilendirme panosudur, Ekte hex dosyasını ve isis simulasyonunuda veriyorum bu panoya benzer bir uygulamayı forumda göremediğim için yayınlamanın iyi bir fikir olduğunu düşündüm. Bu arada devrenin çalışmasıyla ilgili olarak keypad üzerinde önce # ye basıp satır numarasını giriyorsunuz daha sonra ise rakamları yine keypad üzerinden yazıyorsunuz.
Herkese teşekkürler..

Dosya işinize yaradıysa alt veya üst bölümdeki Teşekkür Et butonuna tıklamayı unutmayın!
Bir butona tıklamak size hiç birşey kaybettirmez ama paylaşımcıyı çok mutlu eder.

5331_doviz_2.jpg

5331_kuyumcu_1.jpg

Ekli dosyalar

• kuyumcu.rar
    31.6 KB · Görüntüleme: 1
karadost arkadaşım eline saglık çok güzel bir çalışma olmuş...ancak müsadenle sana bir iki sorum olacak.elindeki bu çalışmanın yanyana 4 degilde 5-6 rakam yazılacak şekilde olanını yapabilirmiyiz.ayrıca benim ihtiyacım 3 sıra olacak.bu iki konuda bişeyler yapabilirmiyiz...

ben devreyi açamadım, bu hangi çizim proğramıyla çizilmiş acaba?

değerli karadost kardeşim isis te kare tuş ve satır seçimi diyorsunuz ama doğru dürüst çalışmıyor acaba isistemi böyle yapıyor öğrenmek istiyorum

arkadaşlar dövizci kuyumcu pano ve benzinlik bilgi fiat pano devre şema + hex + kaynak kodlar + PCB + pc kontrollu mükemmel bir arayüz programlıyla isteyen arkadaşlara verebilirim saygılara sevgiler

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri