+- kutuplar ve -ile toprak hatti hakkinda bilgili biri bakabilir

Onların korkularını anlıyorum. :)
Ya bildikleri her şey yalansa :)
Bu bile onların tüylerini diken diken etmeye yeter hocam :)
...

Bildiğim bir şey var,
her şey değilde o şey yalansa gerçekten tüylerim diken diken oluyor,
ama ben korkan tarafta olmuyorum.

Bu yorumlara yazmamak icin kendimi tutuyorum. Okuyorum ama anlam veremiyorum. Neyin kafasini yasiyor bu arkadas.

Konuya donmek gerekirse temel elektrik devrelerini okumaniz gerekiyor. Elektrik akimi kapali devre olmadan akmaz.

Bu yorumlara yazmamak icin kendimi tutuyorum. Okuyorum ama anlam veremiyorum. Neyin kafasini yasiyor bu arkadas.

Konuya donmek gerekirse temel elektrik devrelerini okumaniz gerekiyor. Elektrik akimi kapali devre olmadan akmaz.
Muhatap alınacak biri değil, bir kaç güne kalmaz ben gelecekten geldim bütün fizik kanunları yerle bir oldu dese şaşırmam ...

Muhatap alınacak biri değil, bir kaç güne kalmaz ben gelecekten geldim bütün fizik kanunları yerle bir oldu dese şaşırmam ...
Birileri düğmeye erken bastı.... Üst akıl sanırım panik oldu :)
Çok erken başladı süreç :)
Bu daha başlangıç....
Neyin kafasını yaşadığımı anlayacağınızı sanıyordum lakin görüyorum ki.... perdeyi fazla çekmişler :)
Bunu şöyle değerlendirmenizi de rica edebilirim yani.... Bu bir tatbikat sadece :)
Hepinize kolay gelsin.
Ayrıca beni siteden uzaklaştırmakla bana büyük bir iyilik yaptınız.
Çok teşekkür ederim.

Bildiğim bir şey var,
her şey değilde o şey yalansa gerçekten tüylerim diken diken oluyor,
ama ben korkan tarafta olmuyorum.
Bence sizde korkan tarafa geçseniz iyi olur :)
Bir aylık yasaklama kararınız çok iyi oldu.
En azından size yardımcı olmam gerekmedi bu zaman zarfında.
Keşke benim ne demek istediğimi birazcık olsun anlayabilseydiniz.
Ama ben anlayabileceğiniz umuduyla hep yazdım.
Ama malesef gördüm ki gözlerinizde ki perde kalkmayacak. Size hayatta başarılar diliyorum @karaapak :)

Birileri düğmeye erken bastı.... Üst akıl sanırım panik oldu :)
Çok erken başladı süreç :)
Bu daha başlangıç....
Neyin kafasını yaşadığımı anlayacağınızı sanıyordum lakin görüyorum ki.... perdeyi fazla çekmişler :)
Bunu şöyle değerlendirmenizi de rica edebilirim yani.... Bu bir tatbikat sadece :)
Hepinize kolay gelsin.
Ayrıca beni siteden uzaklaştırmakla bana büyük bir iyilik yaptınız.
Çok teşekkür ederim.
Uzaklaştırma aldığını bilmiyordum, bak buna üzüldüm. Sen yine de bilmediğin konulara yorum yapma bence. Daha önce demiştim, aç bir başlık tartışmak isteyen yazsın.;)

Uzaklaştırma aldığını bilmiyordum, bak buna üzüldüm. Sen yine de bilmediğin konulara yorum yapma bence. Daha önce demiştim, aç bir başlık tartışmak isteyen yazsın.;)
Buradakiler tartışmıyor ki :)
Bu konuyu nasıl sabote ederim diye uğraşıyorlar.
Nasıl laf sokarım derdine düşmüşler.
Bir aylık bir elektronik sevdam vardı o da geçti gitti zaten :)
Ben ne hayaller kurmuştum bu site için :)
Profesörler var sanıyordum :)
Elektronik mühendisleri beni anlayacak ve sorularıma cevap yazacaklar sanıyordum :)
Hiç bir şey umduğum gibi olmadı :)

Buradakiler tartışmıyor ki :)
Bu konuyu nasıl sabote ederim diye uğraşıyorlar.
Nasıl laf sokarım derdine düşmüşler.
Bir aylık bir elektronik sevdam vardı o da geçti gitti zaten :)
Ben ne hayaller kurmuştum bu site için :)
Profesörler var sanıyordum :)
Elektronik mühendisleri beni anlayacak ve sorularıma cevap yazacaklar sanıyordum :)
Hiç bir şey umduğum gibi olmadı :)

O zaman sizi anlayacak olan mühendislerse gidin muhendis olanlarla bulusun gorusun sohbet edin. Bu bir aylik istirahatiniz yetmediyse buraya yazin yonetim size donusunu saglar.

Hicbir savinizin dayanagini ortaya koumuyorsunuz iddia ortaya atip konuyu karistirmaktan baska bir is yapmıyorsunuz.

Yonetim iyi bir karar almis. Adam akilli dayanaklarla savlarinizi ortaya koyunuz bizde bu bilgileri değerlendirelim.

Bende diyorumki 1 kW elektrik harcayip 10 kW motor domdurebiliyorum. Al sana sav. Hadi curut benim savimi.

Yok oyle bos beles laflarla insanlarin aklini karistirma.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri