Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

bütün islam aleminin kurban bayramı kutlu olsun.nice bayramlara...

Bayramınız mübarek olsun.Rabbim nice bayramlara kavuştursun ve bayramlarımızı hayırlara vesile kılsın.

Tüm forum kardeşlerimin kurban bayramı mübarek olsun...

Kurban Bayramının, barış, kardeşlik ve huzur içinde, anlamına ve amacına uygun olarak kutlanmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk ve İslam dünyasının Kurban Bayramını kutluyor; Bayramın Ulusumuza, tüm insanlığa barış, kardeşlik, hoşgörü ve huzur getirmesini diliyorum.

kıymetli kontrol kalemi yöneticilerinin ve bu siteye üye olan kıymetli meslektaşlarımızın mübarek kurban bayramlarını en içten dileklerimle tebrik eder, aynı zamanda bu bayramın islam aleminin uyanışına ve dünyadaki zülmün sona ermesine bir vesile olmasını Cenabı Haktan niyaz eder,daha nice kutlu bayramlara sağlık sıhhat afiyet içerisinde girmeyi yüce Allahtan niyaz ederim.

Kurban Bayramımız VATANIMIZA, MiLLETiMiZE En Hayırlı şekilde tüm sevdiklerimizle beraber en güzel ve de en hayırlı şekilde geçer umarım. Allahım bizlere nice böyle güzellikler dolu bayramları yine görüp yine geçirmemizi nasip eder inşallah.
Sevgi ve saygılarımla hayırlı günler diliyorum.
İyi Bayramlar...
>>KASIM YILMAZ<<

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar efendim;

Kurban Bayraminizi kutlar, sizlere ve sevdiklerinize iyi bayramlar dilerim.

Gorusmek uzere

Tüm kontrolkalemi üyelerinin mübarek kurban bayramını tebrik ediyorum.
Kurban bayramının ülkemize, islam alemine ve tüm dünya insanlarına hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan (c.c.) niyaz ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri