Kumel Konuşma Sistemleri Hakkında

Merhaba arkadaşlar iki blok her blok 12 daire toplam 24 daire kapıcılı kumel konuşma sistemi taktık santraller yeni elektronik santrallerden raya takılan tip,birde siyahları vardı bunların önceden. Daireler arası zile basıldıgında ziller karışıyor mesela 5. daireye basıyorsun 5 ve 8. dairenin zili aynı anda çalıyor devreleri kontrol ettik kısa devre felan yok hatta kesilmeden direk geçiyorlar benim kanım santralde karışıyor zaten zil sesini santral veriyor daireye
birde sizlerin görüşlerini alayım arkadaşlar mümkünse..

Merhaba arkadaşlar iki blok her blok 12 daire toplam 24 daire kapıcılı kumel konuşma sistemi taktık santraller yeni elektronik santrallerden raya takılan tip,birde siyahları vardı bunların önceden. Daireler arası zile basıldıgında ziller karışıyor mesela 5. daireye basıyorsun 5 ve 8. dairenin zili aynı anda çalıyor devreleri kontrol ettik kısa devre felan yok hatta kesilmeden direk geçiyorlar benim kanım santralde karışıyor zaten zil sesini santral veriyor daireye
birde sizlerin görüşlerini alayım arkadaşlar mümkünse

merhaba,
aynı arıza benimde basıma gelmişti.uğraştım içinden çıkamadım bir türlü. kumel i aradım servisteki arkadaşlar sağolsunlar bayağı aydınlattılar beni.sorun tamamen bağlantıdan kaynaklanıyormuş.özellikle panelin kablolarına iyi bakın bir yerde kısa devre mutlaka vardır.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,833
Son üye
Mami545480

Yeni konular

Geri