Kumanda tamiri yardım

kabloyu sök kısa devre kalkmış kısma pile değecek bir iğne tuttur ucu pile değecek esneme yapacak şekilde...
tam anlamadım çok bilgim yok bu konuda
Bu sekild lehimledim kumanda ucundaki ledde küçük bir kırmızı ışık yanıyor bu şekilde
Bide RGB LED kumandası alsam fanlardaki ledi calistirirmi?

Ekli dosyalar

• IMG_20200706_131334.jpg
    IMG_20200706_131334.jpg
    134.3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
anlaşılan yapılabilir değiller eski sahibi yapardı...

Size şöyle bir fikir verim yegenemin kumandası kırılmıştı normal RGB LED kumandası ve kontrolcüsü aldim.Kontrolcunun cikisindaki transistorleri kullananicam yüke gore degistirmistim kasada çok güzel uygulama olmuştu.Bu kutuda çıkış + direk gidiyor transistör ler - çıkış veriyor Çalışma mantığı bazı renklerde 3 transistör de iletime geçiyor ana renklerde tek transistör iletime geçiyor çıkışta toplam 3 transistör var.
https://m.n11.com/rgb-kontrol-kuman...zi-XIZYnZyZSXtuesbQPMByhMMntU4gkaAlmvEALw_wcB

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri