Kumanda problemi yardım.

bundan sonrası fazla takılma bence herkez senın ıyı nıyetını anladı bence senden isdenilen hersey senın ıyılıgın ıcı sıteye gıren ve sadece odev sorusunu sormak ıcın uyelık acan okadar cok ınsan varkı ve sıtedekı abılerde onlarını ıyılıgı ıcın sız yapmayacalısın bız zaten yardımcı oluruz dıyorlar bıraz baktıysan dırek hıc bırsey solemeden soruyu yazma zahmetıne bıle koyulmayan yazılı kagıdın resmını cekıp paylasan arkdaslardan kendılerıne gına geldı ve artık bu tıp seylerden bıktıkları ıcın halbuku usulu ıle gelıp ben buraya kadar yaptım fakat sonuca gıdemedım yardım edermısınız dıye gelenlere gayet acıklayarak cok guzel cevap verdık senınde samımıyetıne guvenıp yardımcı oldı sağ olsın @TheRisky arkdas burda bur bırımız ıcın varız yarın bırgun sende bırılerıne yardım edecek form artık bır yerden sonra bagımlılık yapı haberın olsun :)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bundan sonrası fazla takılma bence herkez senın ıyı nıyetını anladı bence senden isdenilen hersey senın ıyılıgın ıcı sıteye gıren ve sadece odev sorusunu sormak ıcın uyelık acan okadar cok ınsan varkı ve sıtedekı abılerde onlarını ıyılıgı ıcın sız yapmayacalısın bız zaten yardımcı oluruz dıyorlar bıraz baktıysan dırek hıc bırsey solemeden soruyu yazma zahmetıne bıle koyulmayan yazılı kagıdın resmını cekıp paylasan arkdaslardan kendılerıne gına geldı ve artık bu tıp seylerden bıktıkları ıcın halbuku usulu ıle gelıp ben buraya kadar yaptım fakat sonuca gıdemedım yardım edermısınız dıye gelenlere gayet acıklayarak cok guzel cevap verdık senınde samımıyetıne guvenıp yardımcı oldı sağ olsın @TheRisky arkdas burda bur bırımız ıcın varız yarın bırgun sende bırılerıne yardım edecek form artık bır yerden sonra bagımlılık yapı haberın olsun :)
Farkettim zaten onu dediginiz gibi sitede cok acayip soru sorma sekilleri var hepsini inceledim ve bu tepkileri almamin normal oldugunu anladigim icin soylediklerimin yanlis oldugunu anladim ve dediginiz gibi gerçekten site cok guzel kullanicilarinin bu kadar duyarli olmalari ayri bir durum sanırım burda uzun zaman kalacagim

cok sevındım iş hayatında cok yardımcı olacak ardaslar da var burda hayırlı geceler

merak edenler için yazıyorum :)
TheRisky bana sorumun çözümüne ulaştıracak devreyi verdikten sonra hocama götürdüm gösterdim bunu s7-200 normuna çevirmen gerekiyor dedi yani mantığını TheRisky'nin paylaşmış olduğu devreden anladım , daha sonrasında istenilen plc programındaki normuna dönüştürerek bir devre oluşturdum ve onaylandı ama devreler birbirinden farklıydı sonrasında çalışma prensibini ve kumanda devresini sordu hoca sınavda totalde 100 puan alanlardan oldum , bana direk cevabı vermediği için @TheRisky 'e teşekkür ederim eğer öyle yapmış olsaydı sınavda çalışma prensibini açıklayamazdım emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri