Kumanda Panosu Resimleri

Teşekkürler... Eline sağlık..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
güzel panolar. ama keşke kapak kısmınıda kanal içine alsalardı. kablolar açıkta kalmazdı...

elektrik panosu konusunda size tek geçer diyeceğim bi firma var. belki duymuşsunuzdur. nazillide Alfa Pano. gerçekten çok harika işçilikleri var ve memnuniyetimi her yerde anlatıyorum. mümkün olsa size panoların bir kaçının resmini gösterirdim. neyse iyi çalışmalar byee...

abı bu ılk resımdekı pano ıcındekı cıhazları bılıyormusun

genel olarak güzel.emeğin ve paylaştığın için teşekkür ederim.

Ellerİne SaĞlik Klavyeah Bu Panolar Harİka.. Bende Pano Topluyorum ArkadaŞlar.Şalt Malzeme Olarak: KontaktÖrlerde,termİk.m.Şalterlerde,plc Ve O.panellerİnde Telemecanİque,, İnvertÖrlerde Omron İdealİmdİr...

Komple civatalı, 40 ve 50 kA tipteste sahip tek imalat.

Ekli dosyalar

• MVC-793F.jpg
    MVC-793F.jpg
    77.3 KB · Görüntüleme: 11
  • MVC-799F.jpg
    MVC-799F.jpg
    88.2 KB · Görüntüleme: 15
  • MVC-815F.jpg
    MVC-815F.jpg
    67.6 KB · Görüntüleme: 11
erenakc ' Alıntı:
abı bu ılk resımdekı pano ıcındekı cıhazları bılıyormusun

İlk Panolar izmit Depa İlaç fabrikasının Otomasyon panoları görünen cihazlarda Alarkonun satmış olduğu MEC Otomasyon panelleri. MCC-DDC birarada olan bir su arıtma panosu.

Benİmde Çorbada Tuzum Olsun

Ekli dosyalar

• img00069.jpg
    img00069.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 18
  • img00076.jpg
    img00076.jpg
    53.9 KB · Görüntüleme: 16
  • img00077.jpg
    img00077.jpg
    62.8 KB · Görüntüleme: 14
Moderatör tarafında düzenlendi:
pano resimleri güsel teşekkürler... acaba hem pano resmi hemde panonun projesini bulabileceğim bi yer varmı?
biraz acele lazım da ilgilenilirse sevinirim..
teşekkürler..

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,909
Son üye
T_K

Yeni konular

Geri