Kumanda Pano Dizaynı ve Pano Malzemeleri

keymet

Üye
Pano klimaları ve fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

türkiyede üreten var bursada uludağ klima 900 eurodan başlıyor fiyatları http://www.uludagklima.com/ bu adresten ulaşabilirsin ben kullandım memnunum. yabancı marka olanlarıda var ama pahalı kolay gelsin

Her panocunun prensipleri vardır.Kendi panolarımda delikli klemens rayı kullanmam neden zayıf kalıyor.Akıllı civata kullanmam kullanana kızarım mutlaka diş açılacak.Kumanda kaboları renkleri ve numaralandırma mecburidir şemaya katiyyen uyulmalıdır kontak numaralaı dahil.Bunlardan başka sistemden nötr almam kendi panomda kumanda için trafo kullanırım.Nedenini tahmin edersiniz.En önemlisi havalandırmaya çok önem verilmelidir.Bir de kendi korkularımdan güç klemenslerinde yaylı klemens kullanmıyorum .Konu hakkında tecrübelerinizi yazarsanız paylaşmış oluruz.

Pano kliması derken kasteddiğin pano içi soğutma sanırım. (Yüksek güçlü fanlar yeterli gelmiyor mu?)
Rittal marka pano kliması bulabilirsin. Ancak fiyatları baya yuksek.

kardeş ya bu verdiginiz şekillerin açıklaması yokmu acaba

ben bu sayfada konuyu anlamadım diyazn denilmiş kilima sorulmuş ..tam olarak ne istediğini yazarsan bir iki satırda biz ekleriz ama :(:(

kardeş verdiğin linkde virüs var..
malesef..

Bir de kendi korkularımdan güç klemenslerinde yaylı klemens kullanmıyorum .Konu hakkında tecrübelerinizi yazarsanız paylaşmış oluruz.

klemens kaliteli olduktan sonra neden mahsuru olsun? kaliteli bir marka olduktan sonra kesiT akıma göre doğru seçildikten sonra güvenle kullanın bence zaten üretici firma yük altında ilgili standartlara göre test ediyor
şahsen biz phoenix contact ta 16lık klemense kadar tecrübe ettik problem yok bilginize sunarım

deliklİ ray ve matkap uçlu vidada bence kaliteli ray ve kalınlığı uygun bir taban sacı olduktan sonra problem olmaz malzemeler ağır ve büyük ise zaten raya değil direkt tabana monatjlıyoruz yine şahsi kanaatim deliksiz ray punta ile kullanım amaçlı bence o tip uygulamalara daha uygun
SAYGILAR

klemens kaliteli olduktan sonra neden mahsuru olsun? kaliteli bir marka olduktan sonra kesiT akıma göre doğru seçildikten sonra güvenle kullanın bence zaten üretici firma yük altında ilgili standartlara göre test ediyor
şahsen biz phoenix contact ta 16lık klemense kadar tecrübe ettik problem yok bilginize sunarım

deliklİ ray ve matkap uçlu vidada bence kaliteli ray ve kalınlığı uygun bir taban sacı olduktan sonra problem olmaz malzemeler ağır ve büyük ise zaten raya değil direkt tabana monatjlıyoruz yine şahsi kanaatim deliksiz ray punta ile kullanım amaçlı bence o tip uygulamalara daha uygun
SAYGILAR
mukemmel yorumlamissin arkadasim tebrik ederim deliksiz ray prefesyonel montorcunun kesinlikle kullanmayacagi bir ray tipidir puntali kullanim icin uygundur ray klemens grubun varsa zatendelikli ray kullanmak mecburiyetindesindir deliksiz ray kullanirsan 45 derece yatik ray bazasina o rayi monte edemezsin keserek bicerek olur oda amatorce olur panoyu gosteren icersindeki malzemenin kalitesi ve yerlesimidir panoya gore malzeme secilmelidir saygilarimla
herkese iyi forumlar

Elimde Bulunan Pano Makinalarını Satışa Sunuyorum Alıcısı Varsa Uygun Fiyata Vereceğim..,
İletişim Adresi : 0544 675 36 46
[video=youtube;eHqvTOC3ja0]http://www.youtube.com/watch?v=eHqvTOC3ja0[/video]

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri