kumanda devresi tasarlama

merhaba arkadaşlar;
benim klima sistemi otomasyonu yapmam gerek inanın çok sıkıştım yardım ederseniz sevınırım.Kumanda devresınde ortam sıcaklıgı 15 dereceye düşünce elektrikli ısıtıcı çalışacak 40 derecye çıkınca fan çalısacak şekilde devre tasarlamamda yardımcı olursanız sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
iki adet termostat kullanarak işi basit bir şekilde çözebilirsin kolay gelsin

iyi akşamalr enda digital termostadlar var ucuz ve kullanışlılar ve basit bağlantıları var set değerini 15 c alarm setinide 40 c ye ayarlarsan işini görür

merhaba arkadaşlar;
benim klima sistemi otomasyonu yapmam gerek inanın çok sıkıştım yardım ederseniz sevınırım.Kumanda devresınde ortam sıcaklıgı 15 dereceye düşünce elektrikli ısıtıcı çalışacak 40 derecye çıkınca fan çalısacak şekilde devre tasarlamamda yardımcı olursanız sevinirim.

15 dereceye dusunce ısıtıcı calısacak
40 dereceye cıkınca fan calısacak ama ısıtıcı calısmaya devam edecek mı etmeyecek mı ?
ısıtıcı devreden cıkacak ıse 40 dereceyı bulup fan calısınca mı cıkacak yoksa bu dereceden bagımsız mı olacak ?
bu ayrıntıları belırtmenız gereklı

sistem 15 dereceye geldiğinde ısıtıcı duracak ama 15 in altına düştügünde çalışacak.Aynı şekilde fan da 40 derec de her sıcaklık için çalışacak ama düşük sıcaklıklarda çalışmayacak.

forumu arastırır iseniz konu hakkında eğitimler var onlardan faydalanabilirsiniz

İsteğinize et1412 (ENDA) kodlu ürün tek başına çözüm üretir.

daha anca sorununu okudum şayet çözüm bulamadıysan sana yardım edebilirim ben tekstilde çalışıyorum ve seninkine yakın bi sistem kurdum ve sıkıntısız çalışıyor saygılar

yaptın mı çalıştı mı çalıştıysa nasıl yaptın

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri