kumanda devre çizimi

dimples

Üye
bnm bi ödevim var ama konuyu işleyemediğimz için yapamadk ödevi ; 3 adet motor war starta basnca ilk motor 10 sn çalşacak snra 2. motr dewreye grp 1o sn çalşacak sonra 3.motr dewreye grp 10 sn çalışacak we stopa basncya kdar devam edecek stpa basnca dracak dewrennn çizimi acil yardm edn nolr

sn dimples sana okulda bu kullanıcagın malzemelerı anlatmadılarmı ne işe yaradıgını biyerden basladınmı yapmaya
hiç kafanı yordunmu nasıl yaparım dye.sen biyerden başla takıldıgın yerde yardımcı olurum.ogrenmek ıstıyosan kafa yorman gereklı butun ımkanlar elının altında hazırcı olma bişeyler yapmaya calıs banada kızma bosa senın iyiligin icin nereye kadar bu boyle surer yoksa

arkadaşım sen önce Türkçe yazmayı öğren.bari dilimizi katletmeseydin.kumanda kolaydı ama dilimizi çaputa çevirdiğin için yardım etmeyeceğim, eden varsa buyursun etsin.

bilsek ederiz amaa...

Biraz ders kitaplarını karıştırsan %50 çizersin. Ben elektrikçi olmadığım halde 3 adet zaman rolesi olduğunu tahmin ediyorum.Uğur ustaya sen bir kulak ver

hiç bir elektronik bilgim yok fakat çin malı kumandalı ve şarjlı bir lamba aldım, onun kumanda devresini kullanarak iş görüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri