cunter997

Üye
Merhaba, Hocamız bir soru vermiş tüm soruları yaptım. Fakat son soruyu bir türlü yapamadım, sizden zaten ödevi yapmanızı isteyemem fakat yardımcı olmak isterseniz sevinirim
Start butonuna basıldığında 1. ve 3. motor devreye girecek elimizi çektiğimizde 3. motor duracaktır.
Devamı da var sorunun ama şu kısmı yapsam devamını yapacağıma inanıyorum.
"EKTS" Üzerinde denemeleri yaptım çok fazla ama bir türlü başarılı olamadım.
Start basında 1. ve 3. motoru kesik çalıştırıyorum bunda sıkıntı yok elimi çekince 1. motor nasıl dönmeye devam edecek bir türlü yapamadım.
devrede 3 motor var sorunun ilk kısmı bu sadece. devamını yapacağıma inanıyorum burayı çok fazla denememe rağmen yapamadım son çare olarak buraya yazmayı düşündüm.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba, Hocamız bir soru vermiş tüm soruları yaptım. Fakat son soruyu bir türlü yapamadım, sizden zaten ödevi yapmanızı isteyemem fakat yardımcı olmak isterseniz sevinirim
Start butonuna basıldığında 1. ve 3. motor devreye girecek elimizi çektiğimizde 3. motor duracaktır.
Devamı da var sorunun ama şu kısmı yapsam devamını yapacağıma inanıyorum.
"EKTS" Üzerinde denemeleri yaptım çok fazla ama bir türlü başarılı olamadım.
Start basında 1. ve 3. motoru kesik çalıştırıyorum bunda sıkıntı yok elimi çekince 1. motor nasıl dönmeye devam edecek bir türlü yapamadım.
devrede 3 motor var sorunun ilk kısmı bu sadece. devamını yapacağıma inanıyorum burayı çok fazla denememe rağmen yapamadım son çare olarak buraya yazmayı düşündüm.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Göründüğünden zor bir devredir.
Jog buton ve zaman rolesi kullanarak dene.. Timer kontak değeri 0 (sıfır) saniye kullan..

Birinci motor için muhurleme yapacaksınız

Ekts deki devreyi paylaşın, onun üzerinden daha kolay anlatabiliriz
ekts her hangi bir devre yok sadece metin olarak verildi biz yapıyoruz (Ben EKTS De deneyip kağıda geçiriyorum)

tamam sorun değil yeter ki çizdiğiniz devreyi bir şekilde paylaşın ki biz de yardımcı olalım.

Göründüğünden zor bir devredir.
Jog buton ve zaman rolesi kullanarak dene.. Timer kontak değeri 0 (sıfır) saniye kullan..
Zaman roleli de denedim yapamadım. önceden denemiştim ben mi kontağını yanlış yere koydum acaba. Şimdi jog butonla deneyeceğim.

20200601_131945.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri