KUMANDA DEVERSİ

Benim bir ödevim var buraya sormak istedim ekts den çizmeyi denedim ama başaramadım ödevim :

start butonuna bastığımızda 1. motor çalışcak 5 saniye sonra 2. motor çalışacak 5 saniye sonra 3.motor çalışacak 5saniye sonra 4. motor çalışacak böyle bir çalışma olucak stopa bastığımızda ise ilk 4 .motor durucak 5 saniye sonra 3. motor 5 saniye sonra 2. motor 5 saniye sonra 1 motor durucak böyle bir projem var bunu nasıl çizerim veya biri çizip atabilirmi şimdiden teşekkürler kolay gelsin

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölelerinin açıklarından bir sonraki zaman rölesinin bobini besle kontaktöre de zaman rölesinin. Açık no sundan verdinmi zincirleme halka şeklinde gider

bu şeklikde yapa bildim 2 lisini 4 lüsünü nasıl yaparım yukarıdaki sıralamayı da yanlış vermışim ilk 4 . motor çalışcak ve ilerlicek stopa bastığımızda ise ilk 4. motor durcak sonra 3 , 2, 1 diye devam edicek tir ama 4 lüsünü beceremedim yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 2 MOTOR.png
    2 MOTOR.png
    12.4 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar çok acil lazım bana çizip atabilecek varmı bu projeyi

BURDAKİ YANLIŞIM NE

Ekli dosyalar

• AAAA.png
    AAAA.png
    19.3 KB · Görüntüleme: 25

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri