Kule Vinç Beslemesi

Şantiye gücümüz mevcut 8,5 kW
eski bir konuyu canlandırmışsınız ama bişeyi merak ettim. 8.5 kw güç ile kule vinci çalıştırabildiniz mi? evet ise sizden 70 kw istemelerinin sebebi ne olabilir?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
eski bir konuyu canlandırmışsınız ama bişeyi merak ettim. 8.5 kw güç ile kule vinci çalıştırabildiniz mi? evet ise sizden 70 kw istemelerinin sebebi ne olabilir?
Merhabalar, kaç kw enerjinin tedaştan talep edilişi önemli midir ki? şantiye talebi 50kw'a kadar 100 A akım sınırında kalacağından Trifaze sayaç kullanıma dayanacaktır. Şalt malzemesini de ona göre seçerse aynı şekilde akım taşıma kapasitesi olarak uygun bir bağlantı hattı yapıldıysa 8 kw lık projede, bu talep ihtimali düşünülerek, kullanıma uygun değil midir? tabi 50 kw üstü için yapmıyorum bu yorumu yanlış anlaşılmasın. ama kule vinç %25 çalışıyorsa dendiği şekilde otomatik talep 50 kw altına düşüyor zaten

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri