Kulaklık için bluetooth modül önerisi

Glichy

Üye
Kablosu bozulan kulaklığım için bir bluetooth modül bakıyorum fakat mikrofon bağlantısını yapabileceğim hiçbir modül bulamadım. Sesten minimum kayıp ve mikrofon bağlatısı için hangi modülü önerirsiniz? Bilgisayar üzerinde kullanacağım için biraz güçlü bir modül olmasını istiyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bir rosamann,pehlivanoğlu,forbes gibi bir yere git mOriginal reyonunu bul aux kablosu var 2 ucu 3,5 mm combo jaklı onu al bağla.

bir rosamann,pehlivanoğlu,forbes gibi bir yere git mOriginal reyonunu bul aux kablosu var 2 ucu 3,5 mm combo jaklı onu al bağla.
Anlamadım hocam, baktığım modüllerde direkt mikrofon için lehimlenecek bir yer yada jack girişi bulunmuyor. Headset bir kulaklığın içine koyacak bir modül arıyorum onu bluetootlu yapmak için

Anlamadım hocam, baktığım modüllerde direkt mikrofon için lehimlenecek bir yer yada jack girişi bulunmuyor. Headset bir kulaklığın içine koyacak bir modül arıyorum onu bluetootlu yapmak için
https://www.hepsiburada.com/omac-aux-kablo-1-metre-siyah-p-HBCV00001DI4RK
110000133593775.jpg

bunu tak.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler