kulaklık çıkışı ses yükseltme

sexs3152

Üye
ii günler arkadaşlar benim elektrikle ilgili çok teknik bilgim yok ancak bi devre yapmak istiyorum. devrede bir adet bluetooth kulaklık ve bir adet de telefon bulunmakta bluetooth kulaklığı bir yere monta edip dışarıya ses vercek sekilde ayarlamak istiyorum bunun için bir telefon aporlorü aldım ancak blututn ses çıkışı aporlorü desteklemedi ancak kulamı yasladımda ses geliyor bu sesi yükseltmek için ne yapabilirm yardımcı olrsanz çok sevinirim yorumlar için şimdiden teşekkürler

sanırım kimse ilgilenmedi bu konuyla en azndan admin kardeşler bi göz atıp cvp yazarmsnz gerçekten çok lazm bu konu birde araştrmalarıma devam ederken kulaklık anfisi die bir şey buldm bu parçanın boytları bana büyük geldi biraz bunun daha küçük bir modelini yaptrtmak yada satın almak mümkünmüdür kimler uğarşr bu konuda?

ii günler arkadaşlar benim elektrikle ilgili çok teknik bilgim yok ancak bi devre yapmak istiyorum. devrede bir adet bluetooth kulaklık ve bir adet de telefon bulunmakta bluetooth kulaklığı bir yere monta edip dışarıya ses vercek sekilde ayarlamak istiyorum bunun için bir telefon aporlorü aldım ancak blututn ses çıkışı aporlorü desteklemedi ancak kulamı yasladımda ses geliyor bu sesi yükseltmek için ne yapabilirm yardımcı olrsanz çok sevinirim yorumlar için şimdiden teşekkürler

arkadaşım, sorununu LM386 ile çözersin diyecegim ancak elektrik ile ilgin yok ise malzeme satan bir yere gidip derdini anlat, hazır kit olarak satın alacagın kuvvetlendirici kullanırsın.....

teşekkür ederm kardeşm peki bu hazır kitlern boyutu çok büyük olrmu kullanıcam yer çok küçük bir alan çünkü sigara izmariti kadar bir alana sığarmı söledn yükseltici?

LM386 SMD tipini kullanırsan dahada küçük olur ama sen nasıl becerebilirsin bilmiyorum.Hazır olarak o kadar küçük boyutlarda yapılanı yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri