Kuka Robot

Kuka nın download sayfasından örnek programlarını indirdim viewer programını çalıştıryorum ama KUKA Sim Layout 2.0.4 için serial istiyor,nerden ve nasıl edinebilirim acaba?

Kuka robotlarının manuel kullanımıyla ilgili bilgilere ihtiyacım var. Tşk ler...

selam ben abb s3 kaynak robotuyla çalışmaktayım ayrıca tasarımla ugraşıyorum bana kullanabilecegim bir similasyon programı gerekmektedir.yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar ben kuka robotlar ile uzun zamandır çalışıyorum.İhtiyacınız olan konuları ve yaşadığınız sorunları bana yazabilirsiniz,elimden geldiğince ve fırsat buldukça yardımcı olmaya çalışırım.

Kardeş ben sorunumu sanada dile getireyim robot şu hata koduyla arıza vermekte ancak bir türlü hatanın nerden olduğunu bulamadık yardımcı olursan sevinirim hata kodu : Error during scan device 1 diye hata kodu geliyor online help te hiç birşey yazmıyor delircem yav..

hata msj ı hakkında bir sualim var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, Kuka R30/51C robot kullanıyorum, bunun input ve outputlarını nasıl kontrol edebilirim. İnput ve Output kartlarını buldum, kontrol edeceğim input için 24V mu vermemiz gerekiyor_?

Kuka robotlar için türkçe döküman olan var mı_ veya ingilizce programlanması ile ilgili....

krc2 programlama dokumanlari olan varsa turkce onceliklidir mailim ***@***

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri