Kuka Robot Egitimi

Arkadaşlar Merhaba;

Calıstığım firmam tarafından kuka robotları öğrenmem istendi.Kuka robotlarla ilgili geniş kapsamlı bir eğitim nereden alabilirim?Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

selam, kuka robotlar konusunda temel seviye ve ileri seviye tükçe dökümanlar ile eğitim vermekteyiz, bu güne kadar eğitim verdiğimiz firmalar; hyundai otomobil pres deparmanı,presmetal,jantsa,yarış kabin...

iletişim için ROTSİS Robot Otomasyon Sistemleri Ltd.Şti. Bursa

tel: 0 224 443 35 60
mail: [email protected]

Firman sana eğitim ayarlayacak.Ne demek git öğren firmanın eğitimi sağlaması gerekıyor

Firman sana eğitim ayarlayacak.Ne demek git öğren firmanın eğitimi sağlaması gerekıyor

bendende KUKA'ları öğrenmemi istediler ama eğitim falan yok. Kendi çabamızla öğrenmeye çalışıyoruz. Elinde döküman olan arkadaş varsa bende rica ederim :)

15 yıllık tecrübe ve uygulamalarımızla,eğitim verebiliriz,
comau,kuka gibi şirketler ile birebir çalışma deneyimlerimiz ve bu firmalardan(abb,kuka,comau) aldığımız eğitimlerimiz ile sizlere eğitim verebiliriz,
ayrıca COMAU robotları ile ilgili Türkiyedeki ilk ve tek Türkçe eğitim dökümanı tarafımdan hazırlanmıştır,

Arkadaşlar şunu biliniz robot işi öyle döküman verin öğrenelimle olmaz olmuyorda!ne öğrenmeyi bekliyorsunuz? eksen nasıl harek ettirilir felan filanmı bu iş o kadar kolay olsa Türkiyede robotik bu haldemi olurdu.Dökümanlardan öğreneceğiniz bu ve biraz üstü prosesin içinde uğraşmadan sabahtan TP elinize alıp gecenin yarısına kadar çabalamadan öğrenemessiniz kusura bakmayın.4 yılda onlarca proje kurdum ama gel görki hala daha çok eksik var.Firmanız elindeki robottan adam gibi performasn bekliyorsa üretimi artıracam diyorsa kıyacak paraya gönderecek yetkin personeli eğitime ama para koymadan para kazanayım düşüncesi almış başını gidiyor.
Şimdi senin firma almıştır ikinci el robot para vermiyeyim diye eğitim yok,döküman yok,yedek parça yok,olanda astarı yuzunden pahalı.Bu kafayla bu iş dahada çıkmaza gidecek sonu bu...

Saygılar..

Arkadaşlar şunu biliniz robot işi öyle döküman verin öğrenelimle olmaz olmuyorda!ne öğrenmeyi bekliyorsunuz? eksen nasıl harek ettirilir felan filanmı bu iş o kadar kolay olsa Türkiyede robotik bu haldemi olurdu.Dökümanlardan öğreneceğiniz bu ve biraz üstü prosesin içinde uğraşmadan sabahtan TP elinize alıp gecenin yarısına kadar çabalamadan öğrenemessiniz kusura bakmayın.4 yılda onlarca proje kurdum ama gel görki hala daha çok eksik var.Firmanız elindeki robottan adam gibi performasn bekliyorsa üretimi artıracam diyorsa kıyacak paraya gönderecek yetkin personeli eğitime ama para koymadan para kazanayım düşüncesi almış başını gidiyor.
Şimdi senin firma almıştır ikinci el robot para vermiyeyim diye eğitim yok,döküman yok,yedek parça yok,olanda astarı yuzunden pahalı.Bu kafayla bu iş dahada çıkmaza gidecek sonu bu...

Saygılar..

Hocam öyle de... Şu var!
Önce, hiç bilmeyen ve bilgi sahibi olmayan birisi olduğumuzu; sonrada, robot hakkında az bir bilgiye sahip olup kendimizi ispatlamak adına ufak tefek çalışmalarda bulunduğumuz zaman "bu adam bu işi çözer" deyip fabrikamızın bizi eğitime gönderebileceğini hesabederseniz, anlarsınız ki o dökümanlar çok iş görür ;)
Sizede katılıyorum. İki dökümanla bu iş öğrenilmez ama bu işe başlanır :)

Arkadaşlar hiçbir bilgisi olmayanların mutlaka dökümanlar ile biraz pişmesi lazım, oradan edindiği bilgiler ile bu işe merak sarmaları gerekir ki zaten merak ve istek olmassa bu iş olmaz, öncelikle ben bu işi öğrenmek istiyorum demeliler,Hatta her şeyi ingilizcelerinden öğrenmek daha da faydalı olacaktır,

by power,
sizinle bir türlü iletişime geçemedik...
Mail adresinize mail atıyorum ama hiç ses yok. :(

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri