Kubuntu da Install Sorunu

arkadaşlar bilgisayarıma kubuntu kernel 2.6.15 kde 3.5.2 kurdum . ilk defa kullanıyorum ve çok güzel olduğunu söyleyebilirim . lakin mp3 lerimi çalamıyorum . kendi içindeki amarok ve kafein programları mp3 formatını desteklemedi . bende add program seçeneğinden juk adlı programı download ettim . ancak kurulumdan sonra programın nereye kaydedildiğini veya nasıl çalıştırılacağını bulamadım . bunun üzerine internetten km-player 0.9.2 pre2 adlı programı indirdim ancak nasıl kuracağımı bilmiyorum . linux ta setup dosyası yokmu . ayrıca windowsta exe uzantısına linuxta ne geliyor . bu konuda beni aydınlatacak arkadaş varsa sevinirim .

www.getautomatix.com
bu siteden bu script'i indirdiğiniz takdirde flashden java'ya kadar sykpe vs. bir çok gerekli eklenti sisteminize otomatik olarak kurulacaktır mp3 yasal olarak kısıtlandığı için sisteme sonradan tanıtılır
linuxta dosya uzantı kavramı yoktur,dosya uzantısı gibi görülenler sedece bilgi amaçlıdır
win32 ortamında kulldığınız exelerin çalıştırmak için wine programını kurmanız gerekir
iyi çalışmalar
başka bir sorunun olursa yardıma hazırım kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.