KTP600 PANEL ACILIŞ SAYFASI SORUNU

elo

Üye
MERHABALAR
KULLANDIĞIM PANEL KTP600 6AV6 647-0AD11-3AX0 PROGRAM S7 1200 V10.5 HMI COMPLE YAPTIM HERHANGİ BIR ERROR YOK ETEHERNET KABLOSU İLE BAĞLANTI YAPTIKTAN SONRA ENERJI VERDIM PANEL ACILDI. CONTROL PANEL SAYFASINDA TRANSFER -ADVANCE-SPECİFİY IP ADDRESS IP ADDRESS:192.168.0.2 SUBNET MASK:255.255.255.0 OLARAK AYARLADIM.DEVİCE MENUSUNDE İSİM OLARAK hmi İSİM VERDİM.TRANSFER İŞARETLEDİM PROGRAM HMI SAĞ TUŞ YAPARAK DOWNLOAD THE DEVİCE- SOFTWARE(ALL) SECTİM ACILAN PENCEREDE OVERWRİTE ALL KUTUYU İŞARETLEYİP LOAD BUTONUNA BASTIM. PROJE YÜKLEMEYİ GERCEKLEŞTİRİRKEN BİR HATA YAZDI VE YÜKLEMEYİ BİTİRDİ. VERDİĞİ HATA:LOADING CANCELED WHILE LOADING(ERROR:1 WARNING:0) VERDİ KTP 600 ENERJİSİNİ KAPATTIM TERRAR ENERJİ VERDİĞİMDE SADECE İLK ACILIŞSATFASINDA KALIYOR. CONTROL PANEL SAYFASINA GECEMİYOR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
denetim masasında pc/pg ayarlarından eternet portunuzu seçin daha sonra prosave ile os update yaparak panelinizi eski haline döndürebilirsiniz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri