Kpss mühendis alımı

Seneye yapılacak olana mühendisler giremiyor.

böyle birşey yok herkes giriyor ama seneye olan sınavdan mühendis alımı yapılmıyor. Müfettiş falan alınıyor. Ben şimdiye kadar hiç 2009 kpss alım yapan yer görmedim ama seneye ne olur bilemem

Arkadaşlar, teaişta mühendis olmak için B grubu sınavına girmek yeterlidir. A grubu müfettişlik, uzman yardımcıları gibi alanlardır. Maaşları biraz daha yüksektir.
TEİAŞ ve EUAŞ taki mühendisin maaşı ocak ayı itibariyle 2.700 tl civarı olacaktır.Yabancı dil tazminatı yaklaşık KPDS A puanı için 270 tl civarıdır. Yani ingilizce tazminatı ile maaşınız 3.000tl civarı olacaktır.
Banka promosyonlarıda 5 yıl boyunca her altı ayda bir maaşınıza eklenmek üzere 263 tl olacaktır. Sendika gelirinizde her 3 ayda bir 45 tl eklenecektir.Aile yardımı yaklaşık 135 tl olacak, ayrıca her çocuk için yardım miktarı artacaktır. Lojman ve servis imkanları personel için vardır.

evet b grubu kadrolar yani meslek kodlarında yaş sınırı kalktı

kpssye giren ve yerleşen elektronik mühendisi arkadaşlar kaç puanla nerelere yeşleşiyo.internetten bakıyorum ama kesin bişey bulamıyorum

Direkt ösym nin sitesinde bunlar mevcuttur atama puanları her kurum için vardır yanında 4611 ve 4619 niteliğini taşıyan kodlar bize ait puanlardır

kpss sisteminn değiştiği söyleniyor bilginiz var mı??
KPSS-B GRUBU için sadece GK-GY olmayacak alan ve dil sınavı da istenckmiş öylemi

arkadaşlar devlet malesef benim gibi biyomühendisleri tanımıyor, ben de özel sektör tercih edenlerden değilim. Size bir sorum olacak; biyomühendis kadrosu olmadığı için acaba ben kpss ye girip sağlık bakanlığına herhangi bir mühendislik kadrosuyla atanabilir miyim?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri