KPSS 2012 Lisans

custox

Üye
Kpss ye 2012 ye giren mühendis arkadaşlar varmı,sınav nasıldı..

Benim açıdan sınav iyiyidi, türkçede biraz zorlandım.

Sınav çok kolaydı çalışana. Tarih çalışmış olsaydım 95i görürdüm herhalde.

Giren her arkdaştan en zorunun Türkçe olduğunu duydum.

Kişiden kişiye göre değişir. Sınava girdiğim sınıfta, farklı alanlarda zorlanan olduğunu gördüm. (Sınav bitiminde cevap kağıtlarını kestim:)). Kimisi matematikte zorlanırken kimisi genel kültürde zorlanmış.
Benim açımdan genel kültür zordu, çelişkide kaldığım sorular oldu. Yüksek lisans yaptığım için geç de başladım çalışmaya. İçiniz rahat etsin çok bir şey beklemiyorum:D. Yerleşmeme yetmeyecek büyük ihtimal.

arkadaslar sınav herzamanki gibi tam bir fiyaskoydu ... forumlar ve yazılı basınları umarım okumaya baslamıssınızdır..

üstad senle tartısmıcam safın belli cunku ben bunu cözdüm sınava girdim sorularıda gördüm hee önemsemiyerek öylesine girdim sadece bir iddaa uzerine ama su anda 50-60 bin kişi sadece bunu konusuyorsa ve siyasi partiler bunun icin harakete gecmişse ozaman durum farklıdır .. bunu ilerleyen gunlerde gormek lazım ustu kapatılacaktır zaten ya önemli degildir ama tutupta samsunda toki evlerinde insanlar yüzme bilmedigi için olmustur diyen bir millet vekilinin agzındanda kpss de boyle birsey olmamıstır sözleri bana hicbirzaman inanadırıcı gelmemektedir...

Bu sene en son alım 83 le kapandı,talep arttığından bu sınavda 83 rakamı epey yükselecektir..

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri