kp 300 mono dp ıp sorunu

merhabalar elimde kp300 v11 ile yazılmıs hmı vardı v13 cevirdim software all yaptım haliylen 0 ladım hmı ıp girerken 24 kesildi hmı ıp siz kaldı programdan hmı managert dan reset factory yapıyorum mac adresini giriyorum prosave devereye giriyor op save baslıyor hmı ekranında yazdıgım ıp bir kaç sefer yanıp sönüyor görüyorum ama daha sonra bağlantı hatasına geciyor nasıl yapabilirim tesekkurler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
MERHABALAR KP 300 İLK ACILIŞ ESNASINDA AYARLAR SAYFASINDAN PANEL UZERINDE IP YENIDEN GIRIP V13 CEVRİM YAPTIKTAN SONRAKI IP ILE AYNI OLMASINA DIKKAT EDREK TEKRAR DENEYEBILIRMISIN. KOLAY GELSIN

MERHABALAR KP 300 İLK ACILIŞ ESNASINDA AYARLAR SAYFASINDAN PANEL UZERINDE IP YENIDEN GIRIP V13 CEVRİM YAPTIKTAN SONRAKI IP ILE AYNI OLMASINA DIKKAT EDREK TEKRAR DENEYEBILIRMISIN. KOLAY GELSIN
öncelikle ilgi alakanıza tesekkurler ekran ilerlemiyor ayarlar sayfasına gelmiyor ilk açıldıgı gibi kalıyor devicedan arattıgım zaman ıso ıp adres bölünmü bos olarak cıkıyor show yapıp ordanda ıp assıng den yazıyorum ıp yi tıklıyorum hmı ekranda yazdıgım ıp bir kaç sefer yanıp sonuyor ama ıp atanmıyor sonra device arattıgımda bu sefer hiç cıkmıyor hmı enerji kesip tekrar device görebiliyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri