Korona virüsü kendine elektrik vererek yenmiş

Ben biliyorum virüs ün ne olduğunu
Ama bu hastalık bir virüs değil.
Onun için de aşısı da yoktur.
Eğer bir virüs olsaydı aşı kesinlikle bulunurdu.
Konuya doğru bir yerden girilmiş.

Bu virüs salgını var denilen ülkeler teknolojiyi en üst seviyede kullanan yerler.
Virüs haritası da zaten bunu gösteriyor.
5G dalgası denilen olay.
İnsanları virüs öldürmüyor.
Teknoloji öldürüyor.
Bu benim kendi düşüncem.
İnsan vücudu 5G ye direnç gösteriyor. Akciğerlerin aşırı elektronlara göstermiş olduğu bir tepki gibi görünüyor.
Yani aslında bu hastalık bulaşı değil gibi görünüyor. Daha öncesinde insan vücudunda birikmiş olan karbon moleküllerinin elektronlarla buluşması sonucu akciğerde yağlanma olarak kendini gösterdiğini düşünüyorum. Tabi bu benim kendi fikrim.
Şu elektron yağmurlarını aşağıya çekmezlerse sanırım insanlık bitme noktasına da gelecek gibi görünüyor.
Peki maskeler bu elektronları bu bulutları nasıl önlüyor? Direk 5G li cihazların antenlerine saralım ...

Peki maskeler bu elektronları bu bulutları nasıl önlüyor? Direk 5G li cihazların antenlerine saralım ...
Maskelerin işe yaradığını da nereden çıkardın :)
Ne hikmetse akciğerleri bitme noktasına gelmiş insanlar öldü diyorlar.
65 yaş üstüne bulaşıyor ama altındakilere bulaşmıyor. Birde ben hala bu virüse yakalanıp ölen kimseyi göremedim. Keşke şu evdeki anne ve babam ölse de kurtulsam diyordum :) ama ne yazık kı bir şey olmuyor :)
Yahu acaba bu virüs bulaşan insanlar ölümsüz mü oluyor acaba ?

Maskelerin işe yaradığını da nereden çıkardın :)
Ne hikmetse akciğerleri bitme noktasına gelmiş insanlar öldü diyorlar.
65 yaş üstüne bulaşıyor ama altındakilere bulaşmıyor. Birde ben hala bu virüse yakalanıp ölen kimseyi göremedim. Keşke şu evdeki anne ve babam ölse de kurtulsam diyordum :) ama ne yazık kı bir şey olmuyor :)
Yahu acaba bu virüs bulaşan insanlar ölümsüz mü oluyor acaba ?
Bu söylediklerinizi makara olarak bile alsak hiç komik değil [emoji35]

Bilimin ve eğitimin toplumun üzerinde oturduğu sağlam temeller olmadığı her ülkede şarlatanlar ve maymunlar ortalıkta fink atar . Aşı buldum diyen çıkar , bedava enerji buldum diyen çıkar , yaşlandırmayan krem buldum diyen çıkar , çıkar oğlu çıkar .
Apartman sahipleri toplanmış 1.000 tl ile apartmanı bir güzel okutmuşlar.
O apartmana virüs girmemiş :)
Virüsten kurtulma duası var 20.00 TL ile alabiliyorsunuz.
Beladan ve salgın hastalıklardan kurtulma duası var ama parasız vermiyorlar :)
Bu söylediklerinizi makara olarak bile alsak hiç komik değil [emoji35]
Komiklik olsun diye yazmadım zaten.
Annem oturmuş tv7 de bir dizi var onu izliyor. Kadının başına gelmeyen kalmadı diye hüngür hüngür ağlıyor .
Babam oturmuş haber kanalını açmış malum şahıs konuşma yapıyor Hey senin allahına kurban olayım deyip nara atıyor.
2 yıldır işsiz güçsüz ortalıkta geziyorum.
yememiş içmemişler 5 çocuk yapmışlar.
beş çocuğun beşi her biri bir yerde rezil olmuş.
Kendi çocuklarına ağlamıyorlar.
Televizyon dizisindeki karaktere oturmuş ağlıyorlar.
Televizyonda ki haberleri gösterip bak ne insanlar var haline şükür et diyorlar.
İsyan ediyorsun. Bu çocuğa cin girmiş deyip. Hacının hocanın sümüğünü işeğini dışkısını ya çayımıza ya suyumuza koyuyorlar.
Oturduk biraz Rus dili öğrenelim dedik.
Bu çocuk odasında ne yapıyor diye bakalım demişler. Rus alfabesini götürüp hocaya göstermişler bu yazıyor böyle diye.
Hoca efendi bu çocuğa cinler musallat olmuş demiş.
Hocanın abdest aldığı suyu getirip yemeğe koymuşlar.
Daha ne anlatayım.
Bu daha bildiklerim.
Kendinize dikkat edin derim.

Son düzenleme:
Neden netten indiremiyor musunuz? :mad: O apartmanlara taşının.

Hem kendi adınıza istediginizi başkalarına istemedikçe gerçekten iman etmiş olmazsınız. Başka deyişle ayipladiginiz yasattiklariniz siz çekmeden Cenab-ı Hak canınızı almaz diye hadislerimiz var.

Hangi ülkede yaşıyor hangi kanalı izlediğinizi bilmiyorum bu felaket genç yaşlı demiyor, bu virüsle doğan bebekler dahi varmış.

Annem oturmuş tv7 de bir dizi var onu izliyor. Kadının başına gelmeyen kalmadı diye hüngür hüngür ağlıyor .
Babam oturmuş haber kanalını açmış malum şahıs konuşma yapıyor Hey senin allahına kurban olayım deyip nara atıyor.
Televizyonda ki haberleri gösterip bak ne insanlar var haline şükür et diyorlar.
İsyan ediyorsun. Bu çocuğa cin girmiş deyip. Hacının hocanın sümüğünü işeğini dışkısını ya çayımıza ya suyumuza koyuyorlar.
Bu çocuk odasında ne yapıyor diye bakalım demişler. Rus alfabesini götürüp hocaya göstermişler bu yazıyor böyle diye.
Daha ne anlatayım.
Bu daha bildiklerim.
Aile iliskilerinizde kimin haklı kimin haksız olduğunu tartacak merci biz değiliz. Kuran da ana ve baba ya öf deme hakkına dahi malık olmadığımız belirtiliyor. Ha yeri geldi biz of de dedik pof ta . Ama hicbir zaman bu mevzuda tövbe estağfurullah kendimizi sonuna kadar haklı görmedik. Hele ölümlerini istemek aman allahım yarabbim. Allah gecinden versin . Sizde ailenizle ilgili sorunlarınızı konuşarak ve allaha dua ederek çözmeye çalışın.

Varmış işte benim duymak istediğim kelime bu varmış.
Git italyadaki İngiltere'deki hastane kayıtlarını gör o zaman ... :mad:. Haber izlemeyip gazete okumayan birisiniz ki gündemden haberiniz yok!

Aile iliskilerinizde kimin haklı kimin haksız olduğunu tartacak merci biz değiliz. Kuran da ana ve baba ya öf deme hakkına dahi malık olmadığımız belirtiliyor. Ha yeri geldi biz of de dedik pof ta . Ama hicbir zaman bu mevzuda tövbe estağfurullah kendimizi sonuna kadar haklı görmedik. Hele ölümlerini istemek aman allahım yarabbim. Allah gecinden versin . Sizde ailenizle ilgili sorunlarınızı konuşarak ve allaha dua ederek çözmeye çalışın.
Bu anlattığım olay başka bir arkadaşın yaşakdıkları benim kiler böyle şey yapsa ölmelerine asla izin vermem hergün bir parça etlerini kesip iyileşmelerini bekleyip tekrardan başka parçalarını kesip iyileşmelerini beklerdim. Yüreğimi soğutmaz bu yaptıklarım ama yinede yapardım :) Böyle ana baba düşmanıma bile vermesin. Bu hastalık varya bu hastalık.

Daha ne anlatayım.
Bu daha bildiklerim.
Sayın forumdaşlar, yazılanlardaki ironi ve metaforları çarpıtarak yorumcuyu hedef haline getirmeyiniz. Düşünceye katılmayabilirsiniz.
Anlatılmak istenen yorum çok farklı. Arkadaşımız, yozlaşmanın tehlikesine dikkat çekmek için böyle bir gönderme yapmış.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri