Kopan ince kablo nasıl birleştirilir?

Soketi komple yenileyin. Ancak hangi pine hangi kablo gidiyor bilmeniz gerekiyor.

Bu kablo çok bulunmayan bir kablo mu? Zedelenmesi kötü olmuş.
Type C hocam. Elimde yedek uç yok. Uçlarını açıp lehim deneyicem.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Mumkun degil. Zaten garanti ugrasmadi alet 900 lira. Cop etmek istemiyorum. En kotu uzeri deki porta kablo takip kullanirim.

hub ile tümleşikmiş yeni gördüm. atıyorum BİM'e bi gidip type-c kablo alıp kessen ve kablosuyla hub'a lehimlesen olmaz mı? teknik olarak bi fark var mı aralarında bilmediğim için soruyorum?

Son düzenleme:
Hocam kendi tamiri uyuyor. Yapabilecegim bir sey yok. Bilgisayara takinca zaten kisa devre uyarisi veriyor pc.

KONU : Ek nasıl yaparım demişsiniz .
Diğer .
Bağlantılar yanlış yapılmış olmasın .

Cihaz nedir ? görsek ürünün adı ?

Son düzenleme:
hub ile tümleşikmiş yeni gördüm. atıyorum BİM'e bi gidip type-c kablo alıp kessen ve kablosuyla hub'a lehimlesen olmaz mı? teknik olarak bi fark var mı aralarında bilmediğim için soruyorum
Şöyle ki hocam bimden alacağım kablonun kendine hayrı yoktur. Hem hızlı olmaz hem de iki gün sonra bilgisayarı yakabilir.
23 235541.jpg

KONU : Ek nasıl yaparım demişsiniz .
Diğer .
Bağlantılar yanlış yapılmış olmasın .

Cihaz nedir ? görsek ürünün adı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9