Konvansiyonel Yangın Paneli Buton Bağlantısı (Yardım)

Arkadaşlar bu butonu nasil bağliycam yardimci olurmusunuz. Eleks marka konvansiyonel yangin ihbar butonu 8 adet buton bağliycam arti eksi girip, cikip enson butonda sonliycakmiyim ???

Ekli dosyalar

• 20180901_162104.jpg
    20180901_162104.jpg
    147.8 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba bi soru sorucam size evin salonuna bir tane pir sensör yeterli olurmu yoksa manyetik kontak gerekirmi ?
Sizin tercihinize göre, her zaman 2 dedektör iyidir.
Hareket dedektörü sistem kurulu olduğu zaman hareket ettirmez ama manyetik kontak takar iseniz sistem ev ici kurulum yapip hareket dedektörünü devre dişı birakarak salonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek dedektör risktir. Sadece manyetik kontak kullanir iseniz cam kırılır acilmaz ise yine risk olmuş olur. Hem hareket dedektörü hem hareket dedektörü birden kullanmaniz faydali olacaktir.

Sizin tercihinize göre, her zaman 2 dedektör iyidir.
Hareket dedektörü sistem kurulu olduğu zaman hareket ettirmez ama manyetik kontak takar iseniz sistem ev ici kurulum yapip hareket dedektörünü devre dişı birakarak salonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek dedektör risktir. Sadece manyetik kontak kullanir iseniz cam kırılır acilmaz ise yine risk olmuş olur. Hem hareket dedektörü hem hareket dedektörü birden kullanmaniz faydali olacaktir.

Benim riskli yerim salon 1 balkon kapısi var 2 tane pencere var . Ama hareket dedektörü camlara manyetk kontak takmasam bile salondaki hareketi alhilamayacakmi sonuçta ?

Tabiki uygun açıya montajı yapildığı takdirde algılayacaktır.

Cvabnz icin cok teskkr ederim evim 1 kat guvenlik acigi olmamasi acısından tum pencerelere kontak yada pir takmak daha iyidir degilmi ornek veriyorum burdan bisey olmaz dememek lazim

Cvabnz icin cok teskkr ederim evim 1 kat guvenlik acigi olmamasi acısından tum pencerelere kontak yada pir takmak daha iyidir degilmi ornek veriyorum burdan bisey olmaz dememek lazim
Sizin kendi actığız baslıği yeni gördüm, ordan devam edelim arkadaşın paylaşımında kalabalık etmeyelim

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri