Konusan cay makinasi lütfen yardim edin

karadeli23

Üye
Homend konusan cay makinasinda bir ariza tesbit ettim ama parcanin ne oldugunu ne ise yaradigini bilemedim.yardim edecek arkadas lazim

Tespit ettiğiniz parçanın üzerindeki kodu yada okunaklı bir resmini eklerseniz bizde bir bakalım.

Görmeden nasıl yardımcı olacağız değilmi?

Arkadaşım cihazin altinda kucuk bir parca var.direnc gibi birsey galiba simdi resmini atiyim bak bakalim

20171003_220316.jpg

20171003_220247.jpg

Bu parca ketilin altinda ufak bir direnc herhalde daha once kablo uclarindan biri kopmustu lehimle yapmistim.bugun biraz ugrastim olmadi.once ohm metreyle olctugumde direnc gosteriyordu simdi gostermiyor.bu pufak parca calismayinca ketil isiklari yaniyor ama isitmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Acikcasi parcayi tanimlayamadim.

Daha once su isiticisi yada cay makinasi tamir etmisligim var ama resimdeki parcayi taniyamadim

Biraz bekleyelim forum arkadaşlarımızdan taniysn cikarsa size yardimci olacaklardir.

Kolay gelsin

O kucuk parca ketilin alt kismindaki metal kisma degiyor.ucundada bilgisayar islemcilerindeki gibi sogutuyla islemcinin arasina surulen beyaz boyadan var.

Ucundaki parca termistor galiba.olcu degeri filan varmidir ki.varsa olculerini ne olma ihtimali vardir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri