Kontrolkalemi.com reklamı rahatsız ediyor

Özellikle mobil sitede mesajı yazarken/okurken çok sıkıntı oluyor.
Bazı reklamların süresi bitince yazı anında yukarı kayıveriyor. Başka reklam yüklenince bu sefer tekrar aşağı kayıyor.

Ben sitelerin desteklenmesi adına reklam engellemeye karşıyım genelde ama az önce adblock kurdum resmen nefes aldırdı. Ne kadar boğuyormuş sağda solda yanıp sönen reklamlar.

Yakında bedava film izlenen siteler gibi sağa sola bet reklamları koyacaklar :) Belki premium üyelik felan da satarlar.

Ekran Görüntüsü 2022-04-10 01-05-46.png

uBlock Origin ve Chrome ile sorun yok.
Ekran Görüntüsü 2022-04-10 01-09-08.png

Mobilden giriyoruz mecburen ama gerçekten reklamlar son zamanlarda iyice rahatsız edici oldu.
Opera ile kullanmaya başladım gerçekten hiç reklam yok.
YouTube da bile sıfır reklam la çalışıyor.

Sayfanın altına eklenmiş olan reklam sayfanın yüzde yirmisini işgal etmekte. Bu durumdan rahatsızım. Sayfaların diğer yerlerinde de reklamlar mevcut ve bunlar sayfa altındaki reklamlar kadar rahatsız edici değil. Gözümüze sokar gibi reklam eklemişsiniz. Elbette reklam eklenebilir, gereği de vardır. Ancak bu kadarı çok fazla rahatsız edici. Kaldırılması forumu düzenli ve sürekli kullanan üyeler için yerinde olacaktır. Reklamların içinde boğulmak istemiyorum. Kaldırılmaması durumunda rahatsızlık duymam nedeniyle paylaşımda bulunmayı düşünmüyorum. Kolay gelsin.
Kardeş adblocker yüklesene.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri