Kontrolkalemi.com Okullara Destek Kampanyası

volcanoos

Katılımcı Üye
Sayın Kontrolkalemi.com üyeleri

Bazı üyelerimizden forum üyesi öğrenci arkadaşlara yardım amaçlı, ikinci el ürün ve malzeme verilmesi talepleri almıştık. Değerlendirmemiz sonucunda kitap ve malzeme yardımlarının öğrencilere değil de okullara yapılması durumunda daha büyük bir kitleye ulaşılacağı ve yardımların okullara yapılması gerektiği kararı alınmıştır ve konu ile ilgili aşağıda bulunan kararlar alınmıştır ;

- Okullara sıfır veya ikinci el, malzeme veya öğretim materyali olabilecek ürünler ve kitap vermek isteyen üyeler taleplerini [email protected] mailine göndermeleri rica olunur.

- Öncelikle belli bir süre üyelerden yardımlar alınacak ve gönderimlerdeki masraflar foruma ait olacaktır.

- Okul yetkilileri ihtiyaç duydukları malzeme veya ürünleri ad, soyad, görevi, okul adı ve telefon numaralarını da yazarak [email protected] adreslerine gönderdikten sonra taleplerine göre istedikleri malzeme, ürün veya kitaplar (havuzdaki malzemelere göre) görev yaptıkları okullara ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Kampanyaya destek verecek tüm firma ve üyelere teşekkür ederiz...

Konuya lütfen gereksiz mesajlar yazmayınız !!!

Okullara gönderilen malzemeler :

- Zonguldak E.M.L 5 adet STEP7 ile S7300,S7400 PLC Programlama - 5 adet WinCC Flexible ile Operatör Panel ve Scada Programlama kitapları

- Tuzla Teknik Okulları 3 adet STEP7 ile S7300,S7400 PLC Programlama - 3 adet WinCC Flexible ile Operatör Panel ve SCADA Programlama kitapları

Son düzenleme:
Sn yöneticim çok harika bir uygulama ve konuyu ele almışsınız sizi,konu ile ilgilenen herkesi ayrıca sitemizi ve sitemizin yetkililerini kutluyor fikirleri için Teşekkür ediyorum...

Fakat merak ettiğim bir konu var burada yapılan mali veya malzeme olarak yardımları her isteyen istediği okula yani listelerdeki okullardan istediğine yapabilecek mi ve okul bu malzemeyi aldığını buradan görebilecek mi ?

Çünkü söz konusu okullar olunca ben bu konuda çok ama çok hassas davranır bazı firmalar ve çeşitli büyüklerimizden bu konuda yardım isteyebilirim çünki bu firma ve büyüklerimiz bu siteyi bilmedikleri için yardımda bulunamayacaklardır ama öğrenirlerse sanırım bişiyler olabilir ama garanti isterler benim kendi payıma hiç bir şüphem yok ki o yardım yerine ulaşmaz diye ama büyüklerinde gözleri görmesi gerekir bence SAYGILARIMLA....

sayın has_artvin_li

öncelikle kitap,malzeme ve ürünler bize gönderilecek. biz de liste olacak fakat biz bunu açıklamayacağız. okullardan bize gelen taleplerde bizdeki ürünler varsa, öncelikle okul ve personel bilgileri teyit edilecek daha sonra okula istedikleri ürünler gönderilecek. gönderildikten sonra bu konu başlığında hangi okula, hangi malzemenin gönderildiği ve bu malzeme veya kitapların hangi üye- firma tarafından verildiği belirtilecektir.

Son düzenleme:
Evet çok tarafsız ve çok mantıklı ilginiz için teşekkür ederim biraz imkanları zorlamanın zamanı geldi kitap olarak bende birkaç kitap mevcut ama malzemede ayarlamaya çalışacağım....

Damlaya damlaya nehirler oluşturabiliriz atıl duran veya ihtiyacımız olmayan veya-veya ticaretini yaptıgımız ürünlerin daha iyi tanıtılması,tanınması gelecek kuşakların daha bilinçli kullanımı açısından meslege gönül vermiş ışık oluşacak gençler için el ele verelim zincir oluşturalım .
Gelecek kuşakları aydınlatalım onların ışıgı ile daha daha ileri hedefler seçelim haydi hep bereber.

Okullara Destek Kampanyasında Zonguldak E.M.L Elektrik-Elektronik Atölyesine 5 adet STEP7 ile S7300,S7400 PLC Programlama Kitabı Ve 5 adet WinCC Flexible ile Operatör Panel ve SCADA Programlama kitabı gönderilmiştir.

Süpersiniz..
Ben bireyselde olmasını istiyorum bu işin.
Ve öğrenci kardeşlerimize yardım için ve yönlendirme içinde bu işi yapalım diyorum.
Kocaeli Elk.Müh arkadaşlar varsa kitap ve not yönünden destek olabilirim.
Mesleki dökümanlar için yardımcı olmaya çalışabilirim.

Bence havuzda olan ürünleri bir web sayfası üzerinde güncel olarak yayınlamanız şeffaflığı sağlayacaktır.

Bende elimde olan döküman veya diğer malzemelerin listesini çıkarayım.Teşekkür ediyorum emeği geçen kardeşlerimize,varolun.

Bence havuzda olan ürünleri bir web sayfası üzerinde güncel olarak yayınlamanız şeffaflığı sağlayacaktır.

belli bir süre talepleri alacağız, havuzdaki malzemeler belli bi sayıya ulaştıktan sonra yayınlayabiliriz.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri