Kontrol kalemi'nin ilk üyeleri

seçili

Üye
arkadaşlar kontrol kaleminin ilk üyeleri hangi arkadaşlardır veya şuanda en eski olanlar

ne fark eder dostum 2010 yılındayız internet yıllardır var bu ülkede
önemli olan içini dolu dolu doldurduğumuz bir elektrik ve elektronik teknolojileri forumdur.herkes elinden geldiği kadar bunu yapmalı.katılımcı nikleri veya internet anonimliği bu işin doğası.ahlak kurallarına dikkat ederek bilgi paylaşımı süper bir olay.

arkadaşlar kontrol kaleminin ilk üyeleri hangi arkadaşlardır veya şuanda en eski olanlar

her üyenin üyelik tarihi isminin hemen altında yazıyor. cevabınıza tek tek tüm üye listesine bakarak ulaşabilirsiniz.

site:www.kontrolkalemi.com "Üye No : x" şeklinde google'da arayınca sonuca ulaşabilirsin.

google sonuçları:

(1 no'lu üye yok)

Üye No : 2. Yaş: 28. Mesajlar: 743. Popularite : 54. Populerlik : MuraTh

Üye No : 3. Yaş: 30. Mesajlar: 80. Popularite : 12. Populerlik : sheriff

Üye No : 4. Yaş: 25. Mesajlar: 29. Popularite : 11. Populerlik : Burç

Üye No : 5. Yaş: 22. Mesajlar: 43. Popularite : 12. Populerlik : GokhaN

Üstadım,
bu arama formatını hangi yönergelere göre yaptın, google vb motorları daha efektif kullanmak için böyle bir yönergeler bütünü var mı?
Yardım dosyalarında muhakkak vardır, lakin derli toplu özet şeklinde mevcut mu?

merhaba mucit siteniz harika incelendim. yaptiginiz. robot ve hersey mukemel tesekurler
sizden. ricam. hotmail. adresiniz varmi. birsey soracam. cok tercubelisiniz. sayenizde. birseyler. ögrenmek
umarim. cevap verirsiniz.allah isiniz rast getirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri