Kontaktördeki ses sorunu

ahmethoca

Üye
Kontaktör arada bir tiz bir ses cıkartıyor. Bakımını yaptım temizledim ama sorun hala çözülmedi. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kontaktör arada bir tiz bir ses cıkartıyor. Bakımını yaptım temizledim ama sorun hala çözülmedi. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim
Kontaktoru sok bobinin icide olan nuveleri yerinden cikar duz bi cama 800 zimparayi koy nuvelerin yapisan kisimlarini zimparala tertemiz olsun onemli nokta su nuvelerin orta kisimlarini 0.020 fazla zimparala ikitaraf yapisinca ortadaki nuve kisimlarinin icinden 2 ye katlanmis a4 kagit gececek sonra topla duzgun yaptiysan ses kesilecektir ben en az 600 kere yaptim ses felan kalmadi

Kontaktoru sok bobinin icide olan nuveleri yerinden cikar duz bi cama 800 zimparayi koy nuvelerin yapisan kisimlarini zimparala tertemiz olsun onemli nokta su nuvelerin orta kisimlarini 0.020 fazla zimparala ikitaraf yapisinca ortadaki nuve kisimlarinin icinden 2 ye katlanmis a4 kagit gececek sonra topla duzgun yaptiysan ses kesilecektir ben en az 600 kere yaptim ses felan kalmadi
Cevabın bana guven verdı ama bunu yapabılecegıme pek ınanamıyorum. bazı kısımları anlayamadım. özelden yazıyorum size

kontaktörüm bobinindeki nüve kısım aşınınca yada tozlanınca yapıyor bu sorunu temizlemek yada değiştirmek lazım

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri