Kondanstör Yüksek voltaj patlaması

gümüş bakterileri öldürüyor bu bir gerçek, ama unutmamak lazım insanın bağırsak florasında yararlı bakteriler de var. gümüş ise tüm bakterilere etki ediyorsa uzun vadede kullanımının sakat olduğunu düşünüyorum. tabiki doktor veya sağlık alanında bulunan biri değilim ama kabaca gümüşün tüm bakterilere etki ettiğine hepimiz hemfikiriz. ben bu çalışmaların daha profesyonel ortamlarda yapılması taraftarıyım veya bunu okuyan kimyager öğrenciler varsa bunu tez konusu da yapabilirler

@LUTFiBEYY

Konu kisiye ait haber asagidaki linktedir.

Benim bu konudaki mantigima ters dusen kisim uretim sekli ve uretilen suyun hicbir olcumunun yapilmamis olmasi. Bu sivi uretilirken ari su olmasi lazim. Uretilen sudaki gumus partikullerinin boyutu ve birim suya olan orani onemli. Keza gumusun safligida onemli.

Bunlar bilinmeden yapilan suyun kolloidal su oldugunu bilemeyiz.

Birde su notu duseyim kolldial su bakterilere karsi etkilidir. Her ne kadar vucutta zararli bakterilerde olsada faydali bakterilerde var
Ve bu gumus suyu bu faydali zararli ayrimi yapmadan hepsini yok ediyor.

Yapana uygulayana saygim var ama bilimsel olmasi lazim.

https://t24.com.tr/haber/sirin-baba-gercek-oldu,3636
Bir makalenin bilimsel olabilmesi içün belirli kriterlere sahip olması gerekir.. Bilim deneme yanılma yoludur ve kimlerde ne kadar ne zaman denendiğin in kanıtları sunulur..
Gümüş suyunu yapmadan önce şahsen toplam iki ay araştırma yaptım bi dünya makale bi dünya hikaye okudum. Özellikle gümüş suyundan zarar gören insanları araştırdım başıma ne gelecwğini öğrenmek adına.. 1 elin parmağını geçmeyecek vaka..
İnanmayan araştırabilir.. Gümüş suyu saf gümüş ve saf sudan elde edilir. İkiside saf olduğu sürece mavi adam riski yoktur.

Vücuttaki yararlı bakterileri öldürüyor olsaydı ben şu an hayatta olmazdım sanırım. Vücudun kendi bakterilerinin üzeri yağ kaplı. Kolloidal gümüş ün bakterileri öldürme yeteği onlara temas la oluyor.. Yararlı bakterilerin yağ tabakasını aşamayıp sadece zararlı olanları öldürüyor.. Bu gümüş olayı baştan sona mucize.. Bu mucizeyi neden senden sakladıklarını sorgula bence..
Varacağın cevap tamamen maddiat olacak..

Bir makalenin bilimsel olabilmesi içün belirli kriterlere sahip olması gerekir.. Bilim deneme yanılma yoludur ve kimlerde ne kadar ne zaman denendiğin in kanıtları sunulur..
Gümüş suyunu yapmadan önce şahsen toplam iki ay araştırma yaptım bi dünya makale bi dünya hikaye okudum. Özellikle gümüş suyundan zarar gören insanları araştırdım başıma ne gelecwğini öğrenmek adına.. 1 elin parmağını geçmeyecek vaka..
İnanmayan araştırabilir.. Gümüş suyu saf gümüş ve saf sudan elde edilir. İkiside saf olduğu sürece mavi adam riski yoktur.

Vücuttaki yararlı bakterileri öldürüyor olsaydı ben şu an hayatta olmazdım sanırım. Vücudun kendi bakterilerinin üzeri yağ kaplı. Kolloidal gümüş ün bakterileri öldürme yeteği onlara temas la oluyor.. Yararlı bakterilerin yağ tabakasını aşamayıp sadece zararlı olanları öldürüyor.. Bu gümüş olayı baştan sona mucize.. Bu mucizeyi neden senden sakladıklarını sorgula bence..
Varacağın cevap tamamen maddiat olacak..

Ben gumus suyunu inkar etmiyorum. Kabul etmedigim konu isin bilimsel kismi.

Hanginiz yaptiginiz bu gumus suyunu tam teknigi ile yapiyor hanginiz suyun olmasi gereken oranlarini tahlil ettirdi. Bana bu sonuclarla standartlarla gelin.

Bu konunun basindan beri anlatmaya calistigim bu. Gumus suyuda suyu evet bu konu var. Ama bu is evde poaca yapar gibi yapilmaz.

Hastaneye gittiginizde kan verip tahlil yaptiriyorsunuz. O zaman ne gerek var kendi tahlilinizi evde yapın o zaman.

Bana söyleyin yaptiginiz gumus suyunun icindeki gumus orani nedir?

Bu konuyla ufak da olsa
Ben gumus suyunu inkar etmiyorum. Kabul etmedigim konu isin bilimsel kismi.

Hanginiz yaptiginiz bu gumus suyunu tam teknigi ile yapiyor hanginiz suyun olmasi gereken oranlarini tahlil ettirdi. Bana bu sonuclarla standartlarla gelin.

Bu konunun basindan beri anlatmaya calistigim bu. Gumus suyuda suyu evet bu konu var. Ama bu is evde poaca yapar gibi yapilmaz.

Hastaneye gittiginizde kan verip tahlil yaptiriyorsunuz. O zaman ne gerek var kendi tahlilinizi evde yapın o zaman.

Bana söyleyin yaptiginiz gumus suyunun icindeki gumus orani nedir?
Saf suyumu ben kendim üretiyorum ölçüyorum genel de 0 ppm veya 1 ppm üretimim oluyor.

Gümüş suyunu elektrolizde 20 ppm e çıkaramadım en son 18 ppm ürete bildim.

Patlatmada ppm ölçümü yapamadım ppm metre patlatmayı ölçmüyor. Onun analizi 500 tl nin üzerinde onu hiç yaptırmadım.. Ama mili gram cinsinden hesaplayanlar benim yaptığımın yaklaşık 70 ppm olduğunu söylüyor. Daha yukarısı dezenfektana girermiş.. Çok paran varsa veya ticari boyutla uğraşıyorsan her türlü imkan var ölçersin..

Hocam merhaba cihazla ilgili son durum nedir bende bu cihazdan yapmak istiyorum.

Gümüş suyunu tedavide kullanılmamasının sebebi, üretim tekelinin sağlık sektöründen fahiş paralar kazanan büyük ilaç firmalarının tekelinde olmamasıdır.
Aynı şekilde bitkisel tedaviyi öcü ilan edende bu güruhtur.
İnsanların sağlıklı ve uzun yaşamaları kapitalizmin işine gelmez. Bu sebeple tedavi yerine semptomları giderecek ancak tedavi etmeyecek ilaçlarla dolududur eczaneler. Bu da amaçlarının bir parçası. Tedavi edilmeyen hastalıkların insan vucudunda oluşturduğu toksin maddeler , yaşlandıkça vucudun ve bağışıklığında zayıflamasıyla birlikte ölümlere sebep olmaktadır. Yani siyonistlere hizmet eden kapitalizm için çalışamayacak duruma geldiğinde yaşamaman gerekiyor.

Hocam merhaba cihazla ilgili son durum nedir bende bu cihazdan yapmak istiyorum.
Ben halen elektro mekanik olarak kullanıyorum.. Malum zamlardan sonra henüz kartın parasını verip bitiremedim sadece baskı devreye çizdirdim öylece duruyor.. Bu ay gaz belimi büktü..

İlk başlarda 100 volt da patlatmayı arzuluyordum ama yapamadım.. 1000 v ta bile çıktım denemelerde.. En son 300-320v işimi gördü..

Bu arada biraz bilgi edindinmiş oldum onu paylaşmak istiyorum belki daha iyi fikirler çıkar ortaya..
Kondansatör ün akü gibi davranmaması için voltajı yükseltmek gerekiyor. Voltaj yükselince amperin boşalma hızıda artıyor sanırım.. 320 v, tele uyguladığım da kondansatörler 270 civarı bir voltaja düşüyor.. Yani elektriği gerektiğinden fazla bile üretim yapmış oluyorum. Ama 270 v uyguladığımda tel sağlıklı patlamıyor..
Amperin akış hızı voltaj a bağlı ise, 100v şarj edip kondansatörden sonra voltajı yükseltip amper hızını yükselte bilirmiyiz..?

sonuç alındımı acaba makinayla ilgili?

sevgili dostum ilgilendiğin konu ile ilgili bende yıllarca araştırma yapıp ve gümüş üretimi yapıyorum
ancak bu cihaz seninde dediğin gibi işimizi milyon kat hızlandırıyor
eğer gümüş suyunu Angstrom cihazı ile üretim yaparsan yeni ürettiğin suyun sana analizini yapip sonuçlarını verebilirim( ücretsiz ) yapıcam analizleri ege üni. de yapıp sana bilgi verebilirim bu arada cihazı 1450 liraya bir arge firmasından buldum bilgin olsun

Bulduğunuz cihaz hakkında özelden görüşebilir miyiz? Ben de almak istiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri