kondansatörde ve rölede en iyi markalar?

ice_man374

Üye
Bizim kullandığımız kondansatörler EKON marka...ama hiç memnun değilz çünkü çok cabuk arızalanıyor ve sık sık değiştirmek zorunda kalıyoruz....sizce ne marka kullanmalıyız??? (EDE Marka içn ne düşüünuyosnz)

Birde önerdiğiniz bir röle markası var mı ?? tense,inter ve karaca marka röleler hakkında ne düşünüyosnz??

Malzeme alcaz ve ben kompanzasyonda sık sorun yaşamak istemyrm...bunun için marka önerilerinizi beklyrm...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
biz entes rg3 12 c röle kullanıyoruz kondansatörlerimiz de genelde kondaş Büyük bir sıkıntı şimdiye kadar yaşamadık tavsiye edebilirim

Son düzenleme:
Bizim kullandığımız kondansatörler EKON marka...ama hiç memnun değilz çünkü çok cabuk arızalanıyor ve sık sık değiştirmek zorunda kalıyoruz....sizce ne marka kullanmalıyız??? (EDE Marka içn ne düşüünuyosnz)

Birde önerdiğiniz bir röle markası var mı ?? tense,inter ve karaca marka röleler hakkında ne düşünüyosnz??

Malzeme alcaz ve ben kompanzasyonda sık sorun yaşamak istemyrm...bunun için marka önerilerinizi beklyrm...

entes rg3 12 c röle tavsiye ederim cs sadece haberleşme özelliyi var

Hangı marka ve modeli iyi kullanabiliyorsanız o sizin için en iyidir. En iyi denen fakat tanımadıgımız marka/model ne işim,ize yararki. Kondansatörlerınız sık sık arızlaanıyorsa, devreye girip cıkma sürelerine, bolaştmadireneç ve/veya bobinlerınei bağlantılarınıza ve devrenızın harmonık durumuna bakın öncelıkle derim. Harmonık varsa ne kadar iyi marka densede bir işe yaramaz.

entes rg3 12 c röle en fazla 12 kademe biyere kadar iyi...
bence role elektropan 18 kademe Kondansatör kondaş,ede,günsada olabilir...

entes rg3 12c r.g.k.r. kullanıcısıyım memnunum tabi bazen kademe sayısı yetmedigi için şikayetçide oluyorum kondansatörlerde de sıemens kondaş rtr ede anlican maddiat ve en önemlisi sayın zeybek beyin bahsettigi sisteminize uygun olan güçlendirilmiş kondansatör özelligi olan tipler de kullanılmaktadır

kompanzasyon hakkında sayısız uygulama yaptım. abb den çok memnunum entesle çok sorun yaşadım röle olarak.

entes rg12cs de hedef cosQ 2 kısımdan oluşuyor biri ind cosQ diğeri capcosQ. şimdi kapasitif 0,80 yaparsam end 1 yaparsam röle nin hedefi ne olabilir bilen varmı?

kondansatörde merlin gerin, siemens, ducati markalar bana göre iyi. ede marka bizim sistemde çok çabuk bozuluyor.
röle olarak kael varkombi 12 kullanıyorum. bir sorun yok

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri