Kondansatör Tip Sigorta arıyorum

**poyraz**

Üye
Merhaba,
internette çeşitli sitelerde bu değerlerde bulamadım. Yurt içinde satan var mı ?

Ekli dosyalar

• 2019-07-30 13-34-38.JPG
    2019-07-30 13-34-38.JPG
    254.1 KB · Görüntüleme: 26
250 v sigorta 150v yerine kullanılır diye biliyorum.
Eğer kullanılmıyorsa sebebini öğrenmek isterim.

eski kartların üzerinde yazıyor 12 volt or 250 volt T630 Ma diye, buradan bakarsak kesmez ustanın dediği gibi 220 veya 250 volt sigorta koyabiliriz. bu tip sigortalar genellikle klima kartlarında oluyor ben hep orada denk geldim bir tanede swicmod adaptörde

NEden olmazmış zaman lüksünüz mü var, yetkili servis misiniz?

125v yerine 1000v bile kullanılır. Dert olmaz, sigortayı attıran akımdır.

poyraz kardeş sen onu nerede olduğunu söyle, hangi cihazda ne iş görür gibi bilgileri ver biz sana uygun sigortayı buluruz merak etme, hiç bilmiyorsan bir tel bağla gene çalışır , yerin anlam ve önemini bilelim naçizane yorumlarımız o na göre yapalım. bir potansa köprü yaparak amperi arttırmak, bir transistörü iptal ederek(kısa devre yaparak) sistem giriş voltajını köprüleyerek nice sistemi çalıştırdık, burada daha benim bilmediğim bir çok teknik ve düzenlemeyle çalışmayan sistemleri çalıştıran olmaz diyenleri olduran beyinler var iken senin olmaz demenin mantıklı ve makul bir açıklamasını beklemek sanırım hakkımız,
yorum yapan değerli ustalarıma ayrıca teşekkür ederim, galiba bizler burada "alaylılar oluyoruz"

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri