Kondansatör mikrofon

:)) 10-15 dolara halledilebilecek bir şey değilmiş herhalde . Ben Bahsettiğim mikrofon ve bt transmitter ile çözerim sanmıştım
Haldun Bey müzikle uğraşanlar sanırım forumda çok sayıda değiller, dolayısıyla sorununuza cevap geç gelebilir. Her 2 mikrofonla kaydedilmiş parça video yükler misiniz bize aradaki farkı anlamak için ışık olacaktır, buna göre çözüm bulmaya çalışalım.

Bülent bey hangi iki mikrofon? Anlayamadım dediğinizi .

Elimde hiç yok Bülent bey . Linkini verdiğim kondansatör mikrofonu hakkında daha önce satın alan birinin değerlendirmesini okudum ve yüklediği örnek sesi dinledim . Gayet olumlu idi yorumu.

Elimde hiç yok Bülent bey . Linkini verdiğim kondansatör mikrofonu hakkında daha önce satın alan birinin değerlendirmesini okudum ve yüklediği örnek sesi dinledim . Gayet olumlu idi yorumu.
Haldun Bey testi - karşılaştırmayı yapanlar olmuş,
size ilk mesajda tavsiye edecektim, piezo bütün elektronik malzeme satıcılarında bulunur çinden beklemenize gerek yok.
Preanfisiz denemenizi bir yapın sonra tekrar çözüm arayalım.

Sağolun Bülent bey , bu Piezo Dediğiniz şeyden ben de zaten 3-5 adet var . Birşeye Lazım olur diye aliexpress ten almıştım . Deneyeyim bir

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri