kompresörssüz su sebili?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
heralde sadece bi gaz borusu ve üzerine monteli bir ısıtıcı vardır çok düşük güçlü bi ıstıcı bu sürekli devrede kalıyor bunların genelde gazı bitiyor veya ısıtıcısı kopuyor sessiz olduklarından otel odalarıda sebil veya mini buzdolabı olarak kullanıyor başka parçası yok .ha peltier demişsin o neden arıza yapar bilemicem nese sorunu çözmüşsünya

heralde sadece bi gaz borusu ve üzerine monteli bir ısıtıcı vardır çok düşük güçlü bi ıstıcı bu sürekli devrede kalıyor bunların genelde gazı bitiyor veya ısıtıcısı kopuyor sessiz olduklarından otel odalarıda sebil veya mini buzdolabı olarak kullanıyor başka parçası yok .ha peltier demişsin o neden arıza yapar bilemicem nese sorunu çözmüşsünya

sorunu çözdüm teşekkürler...
da..
bu bahsettiğin dolabın nasıl soğutma yaptığı hangi soğutma sistemi ile soğuttuğunu biliyormusunuz acaba????

arkadaşım.. mesajları nasıl takip ediyorsun....???
cihazda zaten peltier sistem var...
bu yazdığın mesaj ile bizim konuya nasıl bir katkıda bulunduğunu sanıyorsun ...
biliyorsan peltierin mantığın anlatda bilmeyen arkadaşlar bilginden yararlansın geyiğinden değil....

ben peltiev drençli olduğunu atlamışım yanı gormedım komprosorden bahsedıldığını gordum peltiev önerdım sen çok bılıyorsan anlat benım peltiev konusunda pek bılgım yok:)şunuda soylıyeyım sanırım 25 yılım boşa gıtmış:) bır universitede elektronik muhendislığı araştırma laboratuvarında çalışıp emeklı oldum

ben peltiev drençli olduğunu atlamışım yanı gormedım komprosorden bahsedıldığını gordum peltiev önerdım sen çok bılıyorsan anlat benım peltiev konusunda pek bılgım yok:)şunuda soylıyeyım sanırım 25 yılım boşa gıtmış:) bır universitede elektronik muhendislığı araştırma laboratuvarında çalışıp emeklı oldum

atladığınız şey ile ilgili açıklayıcı bilgi sayfa 3 de 25 nolu mesajda zaten tarafımdan link atılarak bu konuda bilgisi olamayan arkadaşlar aydınlatılmaya çalışılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşımın anlattığı dolop amanyoklu dolap şu anda ben kullanıyorum.

:)yahu kaç gundur bu dolap sorun çozuldu yok çozulmedı kımseden yardım önerı aldığın yok allah aşkına burada bukadar yazıp meşgul etmektekı amaç ne kontrolkalemı yonetıcılerınede duyurulur

Konu çözüme ulaştıgından kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri