kompresörssüz su sebili?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demiray teknik

Profesyonel Üye
üzerinde komprosör bulunmayan su sebili tamir edeniniz varmı arkadaşlar...

Hocam sanırım size soğutmama şikayetiyle gelmiş sebil. Arıza nedeni çok basit; kompresörü yok. Çalınmış olabilir :)

Hocam sanırım size soğutmama şikayetiyle gelmiş sebil. Arıza nedeni çok basit; kompresörü yok. Çalınmış olabilir :)

eeee iyide hadi dielim kompresörü çaldılar..
alette kondanser drayer evaparatör termostat da yokk!!!
bunladamı çalındı diyorsun...:eek::eek::eek:

E hırsız bu, ihtiyacı kadar çalacak değil ya. Sebili taşımaya üşenmiş, para eden kısımlarını çalmıştır.Belki de orijinali öyledir. Suyu koyup, içine buz kalıbı atıyorsundur :)

ya arkaadaşlar güleceğinize alete bi el atsanız....:D:D:D
bu alet nasıl soğutacak suyu fikri olan yokmu?
ustalar hadi bakalım....yorumlarınızı beklioyorum..

Hocam yapamayacaksın madem, neden aldın sebili. Şimdi siz onu yaparsanız, parayı bölüşecek misiniz? Bu forumun da arka plan rengi soldu, hayrına boyatayım mı diyeceksiniz. Siz yapamazsınız, o yapamaz, dönür dolaşır bize gelir. Biz de yaparız,para kazanırız o zaman :)

Hocam yapamayacaksın madem, neden aldın sebili. Şimdi siz onu yaparsanız, parayı bölüşecek misiniz? Bu forumun da arka plan rengi soldu, hayrına boyatayım mı diyeceksiniz. Siz yapamazsınız, o yapamaz, dönür dolaşır bize gelir. Biz de yaparız,para kazanırız o zaman :)

hımmmm demek sizi boşa yönetici yapmamışlar....:D
sitenin klima temizlik ve Bakım işlerini 1 seneliğine bedava yapmazsam ne oluyummm....:rolleyes:
bide manzaralı bir yer verin 10 seneliğine bana !!!!
forum üyeleri için bedava piknik alanı gölet dinlenme parkı spa merkezide benden .....
yeterki sitemiz para kaybetmesin....:p
bu arada benim sebilde arada kaynamasın...:rolleyes::rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri