Kompresör etiketi okuma

Gürkanizmir

Katılımcı Üye
Bu be benzer etiketler nasıl okunuyor. Kapasitesi hangi yerden okunuyor. Kapasite birimi nedir kalori mi kw mi yada başka bisey mi. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Nette bilgi bulamadım

Ekli dosyalar

• IMG_20220214_100211.jpg
    IMG_20220214_100211.jpg
    171.7 KB · Görüntüleme: 25
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Gürkan merhaba,

Bu etiketle ilgili detaylı açıklama aşağıdaki gibidir.

Bizim için 1 nolu bilgi 2 nolu bilgi 5 ve 6 nolu bilgi en önemli bilgilerdir.

turk elektrik.png

Kompresörün ilgili datasheet sayfasını incelersek model bilgisinden yola çıkarak tabloda gerekli tüm verilerini işaretledim. Bu kompresörlerin kapasitesi kalori olarak verilir.

Bu kompresör 4 cc sıkıştırma oranına sahip 240 cc yağ alıyor. -20C için bu kompresör 100 Kcal/h ısı transfer eder. ( dizayn kondenser sıcaklığında )

Datasheet sayfasını da ekte ekliyorum bilgin dahilinde bulunsun.
zzzsız.png

Ekli dosyalar

• compresors.pdf
    5.5 MB · Görüntüleme: 5
Gürkan merhaba,

Bu etiketle ilgili detaylı açıklama aşağıdaki gibidir.

Bizim için 1 nolu bilgi 2 nolu bilgi 5 ve 6 nolu bilgi en önemli bilgilerdir.

Ekli dosyayı görüntüle 85816

Kompresörün ilgili datasheet sayfasını incelersek model bilgisinden yola çıkarak tabloda gerekli tüm verilerini işaretledim. Bu kompresörlerin kapasitesi kalori olarak verilir.

Bu kompresör 4 cc sıkıştırma oranına sahip 240 cc yağ alıyor. -20C için bu kompresör 100 Kcal/h ısı transfer eder. ( dizayn kondenser sıcaklığında )

Datasheet sayfasını da ekte ekliyorum bilgin dahilinde bulunsun.
Ekli dosyayı görüntüle 85817
Abi çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri