Kompresör bağlantısı

Yusuf kuş

Üye
IMG_20210114_182804.jpg
IMG_20210114_182900.jpg
IMG_20210114_182743.jpg

Cihazı 220 çalıştırmak istiyorum devre elemanlarını ve nasıl bağlayacağımi cizErmisiniz. Bu kablolar üzerinde bağlı cihaz sıfır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Çok teşekkür ederim sağolun hemen bakicam

Basınç şalterine faz girip çıksam yeterli olmaz mı .380 v yazıyor üzerinde ama tek fazda da kumanda edebilirim sanırım.yani illa ki 220 basınç şalteri mi gerekiyor .birde kaç mf kapasitör takmam gerekir

Basınç şalterine faz girip çıksam yeterli olmaz mı .380 v yazıyor üzerinde ama tek fazda da kumanda edebilirim sanırım.yani illa ki 220 basınç şalteri mi gerekiyor .birde kaç mf kapasitör takmam gerekir
Faz girip çıksan olur fakat ilerleyen zamanda basınç şalterinin kontakları bozulabilir(motor kuvvetli ark yapacaktır,ısınma sonra kontakların bozulması ),çizelgeleri inceleyin 500 mf galiba sizde inceleyin ufak güçlü çevirdim trifazeden monofazeye(tercih etmem,en son dikiş makinelerinde yaptım 700 watt gibi ) sizin motor 3000 watt kadar çizelgelerden inceleyin,kolay gelsin.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ustalarım arkadaşlarım .forum da çok yararlı bilgiler ve deneyimli insanlar var

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri