Komprösör

emirhaanc

Üye
1 saatte 58.553,04 litre tüketim yapan sistemde hangi tür komprosör tercih edebilirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
biliyorum ama ne tür komprosor seçmem gerekiyor onu biliyor musunuz

biliyorum ama ne tür komprosor seçmem gerekiyor onu biliyor musunuz
Paranıza göre. Vidali kompresörler genelde daha kaliteli ve pahalıdır. Pistonlu ve yağlı-yağsız kompresörler daha genel kullanım amaclı ucuz cihazlardır. Maddi sıkıntınız yoksa ve sürekli bir kullarımınız olacaksa vidalı modellere bakın.

Son düzenleme:
1 saatte 58.553,04 litre tüketim yapan sistemde hangi tür komprosör tercih edebilirim

Merhaba öncelikle sistemde kullanacağınız basınç değeri de önemli.

örnek olarak
58.533,04 litre/saat dakikaya çevrilirse, 975,884 litre/dakika yapar.

bu değeri
7 bar basınçla 7,5kw bir vidalı kompresör ile elde edebilirsiniz. (1.230,00 litre/dakika)
10 bar basınçla 11kw bir vidalı kompresör ile elde edebilirsiniz.( 1.620,00 litre/dakika)
13 bar basınçla 11kw bir vidalı kompresör ile elde edebilirsiniz. (1.340,00 litre/dakika)

aşağıdaki resimde tipik bir kompresör için kapasiteler mevcuttur.
333.jpg

kompresör seçiminde kullanmakta olduğunuz kapasitenin 1x10 ile 1x15 arasında fazlalık seçin oluşabilecek
kayıp kaçak anında işletmeniz kayıp yaşamasın.

sağlıklı günler dilerim

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri