kompazasyon panoları hakkında önemli bilgiler

ENTES RG3-12 hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ben bir çok projede kullandım, her fazdan ölçüm alıp ona göre kompanze ediyor, daha sıkıntı yaşamadım.

Biz kullanıyoruz herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

Çok güzel bir röledir. Fakat, üst moelleri de var. RG3-12C ve RG3-12CS .S olan sanırım pcye bağlanabilme özelliğine sahipti, fakat c yi hatırlayamadım. Bu modelleri de inceleyip, ihtiyacınıza göre olanı seçseniz daha iyi olur.

Benim bidiğim kadarı ilede C'de haberleşme yok CS'De var.

İşyerinde RG3-12C yi kullanıyoruz, çok memnunuz. 12 kademeli, 250 kwa enerjimiz var, reaktif %10 un üzerine çıkmadı.

Mükemmel röledir.CS alırsanız int haberleşmeli yaparsınız ki,ileriye dönük tavsiye ederim

Entes rg3-12c iyi bir röledir. fakat kaelin yeni modelleri çıtayı yükseltti. dolayısıyla şu anda daha fonksiyonlusu varken entesi rafa kaldırdık.
açıkçası entesten de karşı bir taarruz bekliyorum. varkombi-18-tft ve varkombi-12-tft modellerini incelemenizi tavsiye ederim.hayırlı günler.

işletmemizde bizde kullanıyoruz gerçekten çok memnunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri