kompanzasyon

cankaya93

Üye
ben 6 aydır elektrıkçıde çalışıyorum konpanzasyon nedir baglantıları nasıl olur ne işe yarar acaba yardımcı olurmusunuz nerelerde kullanırılır

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Burada yazmakla olmaz.... Önce buradan Bismillah diyebilirsin kompanzasyon, Sonra google amcaya sor.
Öğrenmeye başlayınca takıldığın yerleri sorarsan yardımcı olanlar çıkacaktır...

ben 6 aydır elektrıkçıde çalışıyorum konpanzasyon nedir baglantıları nasıl olur ne işe yarar acaba yardımcı olurmusunuz nerelerde kullanırılır

6 aydır calısıyorum demişsin ustan hiç mi bilmiyorda uzaklarda aıyosun
bir gün ustan ailenden yakın olur bunu hiç unutma usta cırak ilişkisi cok farklıdır.....

vallahi ustam mühendıs ama böle şeylerı bana hiç anlatmaz

hala bildiğini öğretmeyen ustalar kaldımı yaw...

sayın çankaya93 sen sormazsan kimse sana birşey öğrtemez sen soracaksın ki öğrenesin cs nin söylediği gibi biraz araştır daha sonra bu sitede cevapsız bir soru kalmaz iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri