Kompanzasyon ve harmonik Hesaplama Excel Programı

ggney

Üye
Kompanzasyon ve harmonik Hesaplama Excel Programı ile ölçtüğünüz harmonik değerlerinizin etkisini reaktif oranlarınıza yansıtabileceksiniz.

Ayrıca Sisteminizi reaktörlü veya reaktörsüz yapıp yapmayacağınıza da rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Herkese cezasız günler dilerim...

Ekli dosyalar

• Kompanzasyon ve harmonik Hesaplama.zip
    353.1 KB · Görüntüleme: 229
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşım programı indirdim ama açamıorum.excel 2007 de var ama tanımıoo..yardım edersen hangi dilde,programda yaptığını çok sevinirim.

bende açamadım bi yanlışlık var

arkadaşım programı indirdim ama açamıorum.excel 2007 de var ama tanımıoo..yardım edersen hangi dilde,programda yaptığını çok sevinirim.

Aynı sorunu bende yaşadım. Programı açamadım

bende açamadım bi yanlışlık var

tam ekleyememişsin ben de denedim olmuyor

Gayet güzel açılıyor.

proğram güzel
ayrıca aktif reaktif oranlarını hesaplayan bi proğram varmı kullanmak kolay olur rica etsem bilgilendirirmisiniz

programı zipten kurtardıktan sonra dogru dosyaya tıklamak gerekiyor.

Paylaşım için teşekkürler, keşke excell içindeki formülasyonlarıda görebilseydik işin sayısal boyutunada inebilirdik.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri