Kompanzasyon Takip Programı

Merhaba,
Programa istediğiniz ek özellikler olursa ekleme yapabilirim. Program kodunu github üzerinde de paylaştım. İsteğinize bağlı özellik ekleyebilirsiniz.
Aslında biraz kurcalamayla çözebilirsiniz.
1. Öncelikle ayın ilk değerini giriyorsunuz.
2. İstediğiniz aralıklarla verileri ekliyorsunuz. Hesaplamayı yapıyor ve altta en son 10 değeri gösteriyor.
3. Ayarlarda belirttiğiniz yüzdeleri geçerse Mail atıyor.
4. Mail ayarları için gmail kullanabilirsiniz örneğin, gmail için gerekli ayarları yazdım. Kendi domaininizi de benzer olarak ekleyebilirsiniz.
5 . Ayarlar penceresinden ekleyen kişileri ekleyebilirsiniz.
Merhaba belirtiğiniz programı paylaşma şansınız var mı ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Herkese Merhaba,

Bakım bölümüm için kendi işime yarayacak programlar yapıyorum. Kompanzasyon takipte bunlardan biri sizlerle paylaşmak istedim.
Belirlediğiniz yüzdeleri geçtiğinde size mail atarak uyarı verebiliyor. Eski alınan değerleri hafızada kayıt altına alıyor.
İstediğiniz eklemeler varsa, programı geliştirebilirim.
Eskiden excelde tutuyorduk, ayın ilk değerinin girilmemesi, yüzdelerin dikkatten kaçması sonucu değerlerin yükselmesi gibi sorunları direk ortadan kaldırıyor.
programı baştan atabilirmisiniz acaba

program bızde alabılırmıyız rıca etsem paylasabılırmısınız
programı paylabılırmısınız [email protected]

Çok kullanılan bir program.

Ekli dosyalar

• PİLOT EDREMİT.xlsx
    13.7 KB · Görüntüleme: 24

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856