Kompanzasyon Takip Çizelgesi

iKSiR

Üye
ArkadaşLar yokmu elinde şifresiz kullanabileceğimiz bir programı olan Kompanzasyon Takip çizelgesi Burda bir Kaç tane var ama ya şifreli yada çalışmıyor..! Takip Çizelgesi oLan arkadaşLarım Link atarLarsa memnun oLurum şimdiden Teşekkür ederim.. Kolay geLsin MesLektaşLarım :)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Forumumuza,edremit arkadaşımız tarafından konulmuş olan takip çizelgesi ektedir.

Ekli dosyalar

• edremit oijinal.zip
    18.9 KB · Görüntüleme: 313
Denemek istersen benim yaptığım ve şuan kullanmakta olduğum excel tablosu var basit ve kullanışlı.

tsk ederım ama bana otomasyon cizimleri gereklı uygulamalı olarak ıstıyorum bana yardımcı olurmusun arkadasım sımdıden tsk ederım

o işin otomasyonunu r.g.k rolesi yapar sende endekslerle takıp edersın sy fahrı yetış bey ın verdiği dokuman gayet iyiiii

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar saolunuz eyw :)

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri