Kompanzasyon Takip Çizelgesi (yeni oranlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edremit

Onursal Üye
Onursal Üye
Arkadaşlar kendi işim için kullandığım çizelgeyi yeni oranlara göre tekrar düzenledim. İhtiyacı olan arkadaşların kullanımına sunuyorum (exel tablosu). Çarpan katsayısını bilerek 1 bıraktım sonuçlar doğru olarak izlenebilir. Grafik olarak daha rahat izleme olanağı oluyor
Lütfen kullanım bilgilerini okuyunuz. Hata görürseniz bildiriniz.
Hayır duanız yeter. saygılar.

14 Aralık 2007 saat 20:00 itibariyle bir arkadaşımızın uyarısıyla tabloda değişiklik yapılmıştır. bilgilerinize, Sn. sinandemir'e teşekkürler.

şifre 1480 dir.

Ekli dosyalar

• 16.2 KB Görüntüleme: 5,613
Moderatör tarafında düzenlendi:
çok teşekkürler . Güzel bir çalışma olmuş, işimize çok yarayacak. Yalnız 31 tarihindeki kap. sarf değeri formülünde bir yanlışlık olmuş. O44*G12 olacağına O44*G42 yazılmış. şifreli olduğu için düzeltme yapamıyoruz. İlgilenirsen çok sevinirim.

edremit

Onursal Üye
Onursal Üye
berkayselman evet haklısınız. Teşekkür ederim gerekli düzeltmeyi yaptım. Şifreyi özel mesaj olarak size gönderiyorum.

sonerbal

Üye
2008 yılında uygulanacak olan oranlar
endüktif reaktif %20
kapasitif reaktif %15 olarak uygulanmaya başladı.

Sayaç takip formu yeni oranlarla hem %33 hem %20 ye göre iki ayri program. programda sayaç üzerinden alinan aktif, reakti ( endiktüf ) ve kapastif deĞerleri programa girilerek ayrica akim trafosunun çarpani ve elektrik birim fiyati girildiĞinde program otomatik olarak ceza durumunu ve aylik aktif elektrik tutarini hesaplayacaktir. kullanimi çok kolay bir excel hesaplama programidir.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliempi

Üye
eline saglık kardeşim ama açmıyor şifre yada program eksik tşk

genç arkadaş

Yönetici
Yönetici
Yönetici
mustafa aktepe şifreyi doğru yazmış. Fakat şifrenin başında bir de "boşluk" olduğu için ve "boşluk" da görünmediği için, göremediğimizi yazamadığımız için şifre kabul edilmemekte. (Kopyala-yapıştırlarda genelde bu olur, ben tek tek yazarım.)
Yani, şirenin başında bir boşluk var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...