KOMPANZASYON SORUNLARINA KALICI ÇÖZÜMLER

puppet

Üye
KOMPANZASYON HESAPLAMALARI YENİ YILDA REAKTİF %15 KAPASİTİF%10 OLACAKTIR.
SİSTEMİNİZİN SORUNSUZ ÇALIŞMASINI VE CEZALARLA UĞRAŞMAMAK İÇİN SİSTEMLERİNİZDE İYİLEŞTİRMELER
YAPILIR.

İRTİBAT : 0554 737 80 54
[email protected]

OLGUN KAYA
ELEKTRİK ÖĞRETMENİ

Sn. puppet

* Yeni yıl için verdiğiniz oranlar kesin midir. Kesin uygulanacak mıdır.

puppet arkadaşım.Bahsettiğiniz uygulama,iletim şebekesine doğrudan bağlı müşteriler için yapılacak idi
.Bu uygulama kaldırılmıştır.Hangi mevzuata göre böyle bir ifade kullanıyorsunuz,bilgilendirirseniz mem-
nun olurum.

bu u
puppet ' Alıntı:
KOMPANZASYON HESAPLAMALARI YENİ YILDA REAKTİF %15 KAPASİTİF%10 OLACAKTIR.
SİSTEMİNİZİN SORUNSUZ ÇALIŞMASINI VE CEZALARLA UĞRAŞMAMAK İÇİN SİSTEMLERİNİZDE İYİLEŞTİRMELER
YAPILIR.

İRTİBAT : 0554 737 80 54
[email protected]

OLGUN KAYA
ELEKTRİK ÖĞRETMENİ
bu uygulama şimdilik tehir edilmiştir.İleriki yıllar içinde geçilecektir.Zaten uygulamaya geçilmeden evvel yaklaşık 6 ay öncesinden elektrik dağıtım şirketleri müşterilerine bu uygulama hakkında yazılı gönderi yapıyorlar ve şimdilik bu durum sözkonusu değildir

tedasın oyle bır duyuru yaptıgını duymadım bu kadar ısın ıcındeyız ..yınede saol

DEĞERLİ ARKADAŞLAR 2007 KASIM AYINDA BU TEBLİĞLER DAĞITILMIŞ OLUP BU YENİ YILDA GEÇERLİ OLACAK.ZATEN GEÇEN YIL DAĞITTIKLARI İÇİN TEKRAR DAĞITMAYA GEREK DUYMUYORLAR. BENDE BUNUN KOPYASI VAR VE AYNEN 2009 OCAK 1 DE GEÇERLİ OLACAKTIR.BUNA GÖRE ÖZELLİKLE HARMONİKLERİ FAZLA OLAN SİSTEMLER VE DENGESİZ YÜKLERE KARŞI ÖNLEMLERİNİ ALMAYAN BÖLGELER TEHLİKE ALTINDADIR. SİSTEMİNİZİ EN GEÇ 1 AY İÇERİSİNDE KONTROL ETTİRİP DENEME SÜRELERİNİZDE TAKİPLERİNİ YAPIN.

KOLAY GELSİ,N

[email protected]
0554 737 80 54

puppet arkadaşım.Yanlış bilgi ile,bilmeyen insanları paniğe sokuyorsunuz.Lütfen bilgilerinizi tekrar kont-
rol ediniz.Bu sınır değerler ile bile,şebekeler birkaç yıl içerisinde kaosa sürüklenecektir.Bence,ilerleyen
yıllarda,bu değerler,daha uygun seviyelere yükseltilecektir.2007 yılında çıktığını söylediğiniz rakamlar,uy-
gulamadan kaldırılmıştır.Forumumuzda araştırma yaparsanız,tarih ve sayılı olarak ( daha önce vermiştim)
bilgileri bulabilirsiniz.Kalıcı çözümleriniz ile ilgili olarak bilgi verirseniz memnun olurum.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri