kompanzasyon ile ilgili

tex

Üye
Slm arkadaşlar RGKR den reaktif cezaya girip girmediği mi nasıl analayabilirim detaylı bilgisi olan cevap verebilir mi ? teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Slm arkadaşlar RGKR den reaktif cezaya girip girmediği mi nasıl analayabilirim detaylı bilgisi olan cevap verebilir mi ? teşekkürler

reaktif güç/ aktif güç = yüzdelik olarak ceza

kurulu gücünüz 50 kva altında ise indüktif % 33 kapasitif % 20 dir.

kurulu gücünüz 50 KVA ve üstü ise indüktif % 20 kapasitif % 15 dir.

röle ekranında hem aktifi hem reaktifi görebilirsiniz

özelden mail adresi iletirseniz size xlsx formatında program vereyim. çok zorlanmazsınız

evet hocam. eklemek istedim ama format desteklenmiyor yazdı. neden anlayamadım.

Yemin ediyorum sırf bu insanlar yüzünden paylaşım yapmaya son verdim. Kimse kusura bakmasın bu işin sorumlusu foruma zarar veren bu ve buna benzer insanlardır.
Allah'a havale ediyorum... Allah ceza verenlerinde ödül verenlerinde en yücesidir.

Kocaman adamsın bana özelden p..ç dedın annesi yasarmı yasamazmı adamın bırıne sivaslı oç dedin. Bana baska neler dedin. Adresini verdin adamsan delikanlıysan gel dedin. Haalada devam ediyorsun yasına basına bakmadan. Bide duygu sömürüsü yok giderim yok yazmam. Admin ben haksızsam siler beni . Olur biter. Çokda fifi

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri