Kompanzasyon Eğitim veya Seminerleri Hakkındaki Duyurular

conquerort

Üye
Kompanzasyon eğitim veya seminerleri hakkında duyurularınız...

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım birbirimizden çok şey öğreniriz benim teklifim hep beraber buluşup hem tanışmak hemde bilgilerimizi paylaşmak inanıyorumki birbirimizden çok şey öğrenecez

arkadasım hoşgeldiniz aramıza tanışma konusunda bende bir konu açtım ama adminler henüz bi cevap alamadım daha olsa çok iyi olur çok memnun olurum

win fuarlarında tanışma fırsatı oluyor aslında. Önceki yıllarda standa gelenler tanışma fırsatı yakalamıştı. Önümüzdeki yıllarda da bu fırsat olacaktır.

23.12.2010 Tarihinde Kompanzasyon konulu seminer (Gruparge Enerji)
Ankara büyük şehir belediyesinin seminer salonunda bekleriz gelebilecek arkadaşları

beyler mrb yeni katıldım bende aranıza eger bulusupta bilmediklerimizi birbirimize öğretırsek süper olur herkes bişiler kazanır

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri