Kompanzasyon cos fi eksi deger gösteriyor

Öncelikle,UPS konunu çözün.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Alarm listesi vardır ekranda onu kontrol edin ne yazıyor?Aküler mi bittik sigorta mı attı alarm a düştü de resetlenmedi mi?Eğer birşey bulamazsanız her elektrikçi herşeyi bilecek diye birşey yok ups için uzman birini çağırabilirisiniz ama basit bir arıza ise alarm lardan çözülebilir birde okul aydınlatması nasıl yapılmış led armatürler kullanıldıysa led ler kapasitif yükü artırır ups ler gibi!

Alarm listesi vardır ekranda onu kontrol edin ne yazıyor?Aküler mi bittik sigorta mı attı alarm a düştü de resetlenmedi mi?Eğer birşey bulamazsanız her elektrikçi herşeyi bilecek diye birşey yok ups için uzman birini çağırabilirisiniz ama basit bir arıza ise alarm lardan çözülebilir birde okul aydınlatması nasıl yapılmış led armatürler kullanıldıysa led ler kapasitif yükü artırır ups ler gibi!
Tsk ederim.yarın ups ye bakarım iyice.Sigortaları atmamisti.ona baktım. Fakat arkalarda görünmeyen yerlerde başka sigortası varmı bilmiyorum.olmadı akü başlarını sokup takacam. .Aydınlatma lar led genelde.

Tsk ederim.yarın ups ye bakarım iyice.Sigortaları atmamisti.ona baktım. Fakat arkalarda görünmeyen yerlerde başka sigortası varmı bilmiyorum.olmadı akü başlarını sokup takacam. .Aydınlatma lar led genelde.
Sizi SVC özellikli ve şönr reaktörlü bir reaktif güç rölesi paklar entes in bir çok modelinde SVC yok

Kapasitiflik,led lambalardanda geliyor ola-
bilir.
Reaktör bağlamadan 3 adet monofaze kondansator kullandım. Sıralaması 3 faz 10 la başlasam. Sonra 1 faz 1-1.5-2.5 kullansam sonrasında 2.5-5-10-10-10-10-10-15 lik kondansator koysam sence nasıl olur

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri