Kompanzasyon Ceza Hesaplama Servisi

ajanman

Üye
Arkadaşlar bir elektrikçi ve asp web tasarımcı olarak bu şekilde kompanzasyon ceza hesaplama hizmeti sunan web sağlayıcı bulamadım ve oturdum kendi ihtiyacım için ceza hesaplama scripti oluşturdum ihtiyacı olan arkadaşlar alttaki servisten ceza oranlarını zorlanmadan ölçebilirler. Hayırlı cezasız günler dilerim :)

Kompanzasyon ceza hesaplama servisi için TIKLAYINIZ

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Programı,forum dışında da kullanılabilecek şekilde sunabilirseniz memnun oluruz.

Programı,forum dışında da kullanılabilecek şekilde sunabilirseniz memnun oluruz.

Bu servis program değildir. Windows web sunucularıda çalışan asp tabanlı web servisidir. ve sadece web servislerinde çalışmaktadır.

Eğer anlatmak istediğiniz Google`den bu hizmete ulaşmak ise önümüzdeki günler içerisinde google önbellek alacaktır sayfayı.

İlginize teşekkür ederim.

Flaş diske alınabiliyormu ?

teşekkürler
fakat bize balık tutmayı öğret kendi balığını verme:)))))))
formül olarak yazarmısın tekrar teşekkürler

Arkadaşlar bir elektrikçi ve asp web tasarımcı olarak bu şekilde kompanzasyon ceza hesaplama hizmeti sunan web sağlayıcı bulamadım ve oturdum kendi ihtiyacım için ceza hesaplama scripti oluşturdum ihtiyacı olan arkadaşlar alttaki servisten ceza oranlarını zorlanmadan ölçebilirler. Hayırlı cezasız günler dilerim :)

Kompanzasyon ceza hesaplama servisi için TIKLAYINIZ

serfat beye katılıyorum.flaşdıske yuklenebilir çalışır halde gönderirseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri